fbpx
Search
Close this search box.

“Dėmesinga profesionalų komanda – svarbiau nei interjeras”

60 operacijų per 15 darbo dienų – tokiu ritmu rugpjūčio 3-ąją darbą pradėjo „Clinicus Klaipėda“ plastinės chirurgijos medikų komanda.

Be dviejų operacinių su moderniausia įranga naujoje klinikoje, įsikūrusioje istoriniame ir rekonstruotame spirito varyklos pastate, pacientų laukia jaukios pooperacinės palatos.

Tačiau remiantis pirmaisiais atsiliepimais, pokyčiams atvykusieji vertina ne tik statinio architektūrą, interjero modernumą ir komfortą, primenantį apsilankymą geriausiame SPA paslaugų komplekse.

Rugpjūtį socialinėje erdvėje pasirodė pirmieji pacientų atsiliepimai, kuriuose akcentuotas ypatingas specialistų profesionalumas ir nuoširdus bendravimas.

Šypsenos ir jokių klaustukų

Krūtų operacijai atvykusi Dovilė savo pokyčius, apie kuriuos seniai svajojo, nusprendė patikėti plastikos chirurgui dr. Rokui Bagdonui.

Operacijos dieną atvykus į „Clinicus Klaipėda“ pacientei įsiminė pirmasis administratorių „Laba diena“, kurį lydėjo malonus bendravimas, šypsenos ir raginimas „nebijokite klausti“: „Dar neteko matyti tokių profesionalių ir kantrių darbuotojų, o juk klausimų kyla daug ir nuolat…“

„Beveik metus stebėjau daktaro aktyvumą socialiniuose tinkluose ir supratau, kad noriu svajonę išpildyti pas jį. Nors bijojau nejaukumo, drovumas dingo po pirmojo susitikimo su gydytoju. Konkretus, paprastas, draugiškas ir tikras savo srities profesionalas – taip galiu apibūdinti Roką Bagdoną“.

Pacientė Dovilė

„Visi kaip vienas“

Saugumas ir pasitikėjimas – šiuos du pojūčius prisimena ir pacientė Sonata, palikusi jaudinantį atsiliepimą socialiniame tinkle „Facebook“.

Moterys vieningai kartoja, kad klinikoje dirbantys žmonės – lyg vienas kumštis.

Apie pooperacinį laikotarpį prisimenama su šypsena: „Įdomus jausmas: užsimerki, po to atsimerki ir supranti, kad viskas jau įvyko: be baimių, paprastai. Trūksta žodžių apibūdinti dėkingumui. Ypatingas ačiū – slaugytojoms. Net nesinorėjo vykti namo…“

Pacientėms antrino ir pirmoji plastikos chirurgo Tomo Budrio, pradėjusio operuoti „Clinicus Klaipėda“ pacientė Lina Palubinskienė, ir pas dr. R. Bagdoną antrą kartą sugrįžusi Aurelija.

„Prieš du mėnesius man atlikta pilvo plastika ir riebalų nusiurbimas, šįkart sugrįžau operacijai jau į naująją kliniką – krūtų mažinimui ir pakėlimui. Patirtys operuojantis ligoninėje ir privačioje klinikoje visiškai skirtingos. Čia kolektyvas myli tave kaip savo šeimos narį, o aptarnavimas primena viešnagę aukštos klasės viešbutyje.”

Aurelija 

Plečiama specialistų komanda

„Clinicus Klaipėda“ Šaulių gatvėje duris atvėrė 2020 m. vidurvasarį, medikų komanda dar plečiama.

Klinikoje konsultuoja ir operuoja plastikos chirurgai dr. Rokas Bagdonas ir Tomas Budrius, pilvo chirurgas Marijus Ambrazevičius, ginekologas Michailas Tarachovskis, otorinolaringologai Ingrida Anužytė ir Inga Katutienė.

Be odos ligas gydančios ir grožio injekcijas atliekančios gydytojos dermatologės Agnės Bagdonės „Clinicus Klaipėda“ dirba traumatologai Marijus Žvikas ir Arnoldas Rudokas, grožio specialistė Reda Montvilienė, gydomojo pedikiūro specialistė Aldona Danylienė.

 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją