fbpx
Search
Close this search box.

Dėl svajonių nosies iš Amerikos grįžo į Lietuvą

Rinoplastika
(Iš kairės): nosies forma prieš operaciją, praėjus 3 mėn. ir metams po jos

Geriausi atsiliepimai ir perskaityta daktaro biografija apie iš kartos į kartą perduodamą meno ir medicinos sinergiją paskatino Čikagos (JAV) priemiestyje gyvenančią buvusią priekuliškę atvykti į Klaipėdą.

2018–ųjų lapkritį Dianai Daugėlaitei „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas atliko nosies galiuko korekciją ir pašalino kuprelę.

24–erių metų mergina neslepia, kad operacijai ryžosi dėl kelių priežasčių: norėjo estetiškesnio veido vaizdo ir geresnės simetrijos. Be to, plastinės chirurgijos kainos Lietuvoje ženkliai patrauklesnės nei JAV.

„Man pačiai nosis atrodė per ilga, netenkino, kaip atrodo jos galiukas. Norėjosi mažesnės nosies, laisvalaikiu dirbu modeliu, todėl matydama save nuotraukose po fotosesijų aiškiai žinojau, koks rezultatas mane tenkintų“, – prisimena prieš kelis mėnesius estetinių grožio procedūrų studijas užbaigusi Diana, gyvenanti JAV jau penktus metus.

Šiuo metu kosmetologės karjerą pradėjusi jauna mergina po konsultacijos galutinai apsisprendė, kad pokyčius patikės dr. Rokui Bagdonui: „Šis plastikos chirurgas – be galo malonus žmogus ir tikras savo srities žinovas. Pabendravusi supratau, kad pasieksime geriausią rezultatą ir man nenutiks, kaip kitoms moterims – dažnai matau neskoningai, nenatūraliai ar neproporcingai atrodančius veidus po rinoplastikos. Kodėl joms taip nutiko? Manau, kad jų nosis koregavę kiti gydytojai tiesiog pildė pacienčių norus, nesigilindami, ar tai iš tiesų teisingi ir pamatuoti pageidavimai“.

Pirmą kartą gyvenime ant operacinio stalo atsidūrusi Diana nesigaili dėl savo sprendimo: „Atsimenu, koks vidinis susierzinimas buvo kilęs praėjus trims mėnesiams po operacijos – nosis atrodė vis dar didelė, dar tęsėsi gijimo procesas. Bet dabar turiu svajonių nosytę. Kad susiformuotų galutinis vaizdas – reikėjo palaukti metus, plastikos chirurgas apie tai įspėjo, tad man reikėjo tik apsišarvuoti kantrybe…“

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją