fbpx
Search
Close this search box.

Dailesnė iškirptė – sumažinus tarpą tarp krūtų

Daili ir proporcinga krūtinė – kiekvienos moters troškimas. Krūtinės grožis dažnai nulemia moters savijautą, meilę savo kūnui ir daro nemenką įtaką socialiniam ir intymiam gyvenimui. Medicinos studijose, moksliniuose straipsniuose kalbant apie chirurginę krūtinės korekciją paprastai aptariamas krūtų dydis, forma, proporcijos.

Apie atstumą tarp krūtų kalbama kur kas rečiau, nors kai kurioms moterims tai gana didelė estetinė ir psichologinė problema. Pernelyg viena nuo kitos nutolusios krūtys verčia jaustis ne tokia patrauklia, mažina pasitikėjimą savimi, moteriai nesinori dėvėti rūbų su gilesne iškirpte.

Tarpas – dėl platesnės krūtinės ląstos

Tarpą tarp krūtų galima sumažinti arba panaikinti atlikus plastinę operaciją, – pasitelkiant savo kūno riebalus. Plastikos chirurgas lyg skulptūrą nulipdo naują krūtų formą ir sumažina atstumą tarp spenelių, taip išpildydamas moters troškimą turėti iškilią, dailesnę ir labiau simetrišką krūtinę.

„Tarpo tarp spenelių dydį lemia žmogaus anatomija. Moterys, kurių krūtys labiau nutolusios viena nuo kitos, turi platesnę krūtinės ląstą. Dėvėdamos rūbą su gilesne iškirpte, jos nėra patenkintos savo krūtinės išvaizda“, – sako „Clinicus Vilnius“ plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius. Per didelis atstumas tarp spenelių, anot gydytojo, yra gana dažnas jo pacienčių skundas, nors tobulo atstumo, chirurgo teigimu, apskritai nėra. Tai, kas vieniems gražu, kitiems tampa problema.

Atstumas mažinamas implantais ir riebalais

Tarpą tarp krūtų galima sumažinti arba pakoreguoti panaudojant pacientės kūno riebalus. Jie paprastai nusiurbiami nuo pilvo, šlaunų, vidinių kelių pusių ir specialiai paruošus suleidžiami į poodį krūtinės srityje. Tai yra ir dviguba nauda – pacientės netenka nepageidaujamų riebalų, bet pasidailina krūtinę.

Pasak „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgo dr. Roko Bagdono, dažniausiai atliekama kombinuota operacija – krūtys padidinamos arba pakeliamos implantais, o norint pasiekti geriausią rezultatą, jų forma dar dailinama pasitelkiant riebalus.

Riebalų persodinimas – dviguba nauda

„Kai moteris itin liekna, tarpas tarp implantų atrodo nenatūraliai didelis, o patys implantai gana ryškiai matosi. Riebalai padeda vizualiai sumažinti tarpą. Nors kartais dėl anatominių ypatybių neįmanoma sumažinti atstumo tarp spenelių tiek, kiek moteriai norisi“, – paaiškina dr. R. Bagdonas.

Kai kada moterys kreipiasi į plastikos chirurgus prašydamos sumažinti tarpą tarp krūtų, tačiau didinti jų implantais nenori.  Tokiu atveju, anot dr. D. Daunoravičiaus, siūlomi labai maži implantai, nes vien riebalų norint suformuoti dailias ir simetriškas krūtis, nepakanka.

Parinkus tinkamo dydžio implantus ir panaudojus riebalus, po operacijos krūtys atrodys natūraliai gražios ir proporcingos. Tuo pačiu, nusiurbus dalį riebalų nuo kitų vietų, pagražinamos kūno linijos.

Registracija į konsultaciją Vilniuje: +37067017111, [email protected]

Registracija į konsultaciją Klaipėdoje: +37066514000, [email protected]

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją