fbpx
Search
Close this search box.

CRYOSLIM® – sertifikuota riebalų ir celiulito naikinimo terapija

Krioterapijos populiarumas vis auga, nes ji padeda mažinti poodinį riebalų sluoksnį. Jūs patogiai gulite, o riebalai tirpsta be skausmo, be pjūvių, saugiai ir veiksmingai. Tai gali tik inovatyvus šalčio terapijos įrenginys CRYOSLIM®, naikinantis riebalus ant pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, žastų, padedantis gydyti celiulitą.

Po žiemos suapvalėjusį pilvuką pagražinsite be jokių pastangų!

 

KOKIAS PROBLEMAS SPRENDŽIA KRIOTERAPIJA?

Šalčio terapija skirta įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, siekiantiems:

  • sumažinti nepageidaujamą poodinių riebalų kiekį;
  • gydyti celiulitą.

Procedūra atliekama pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų zonose.

KAS YRA KRIOTERAPIJA IR KAIP JI VEIKIA?

Tai nėra svorio metimo procedūra – CRYOSLIM® terapijos metu pagražinamas kūno kontūras. Krioterapija (šalčio terapija) yra neinvazinė procedūra, skirta sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį. Procedūros metu riebalinės ląstelės (adipocitai) yra užšaldomos ir suskaidomos, palaipsniui pašalinamos iš organizmo.

 

 

KOKIE CRYOSLIM® KRIOTERAPIJOS REZULTATAI?

Po kiekvienos procedūros prarandama 30-40 proc. veikiamų riebalų. Siekiant norimo rezultato, vidutiniškai prireikia 3 – 4  procedūrų.

Pavasario pasiūlymas JUMS!

1 seansas – 199 Eur
2 seansai – 349 Eur (389 Eur)
3 seansai – 479 Eur (597 Eur)
4 seansai – 599 Eur (796 Eur)
5 seansai – 699 Eur (995 Eur)

Registruokitės jau dabar!

+370 670 17111
El.paštas: [email protected]

 

 

KUO IŠSKIRTINĖ YRA CRYOSLIM® KRIOTERAPIJA?

CRYOSLIM® – Prancūzijoje suprojektuotas ir pagamintas inovatyvus šalčio terapijos įrenginys, vienas iš lyderių pasaulinėje rinkoje. Jis yra skirtas sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį probleminėse – pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų zonose.

Procedūros metu tarp paciento odos ir prietaiso antgalio sukuriamas vakuumas užtikrina stiprų, tolygų ir nenutraukiamą audinio šaldymą, todėl norimi rezultatai pasiekiami greičiau, o ant odos lieka tik nedidelis paraudimas, kuris išnyksta per keletą valandų.

Dėl specialaus įrenginio mechanizmo, veikiamos srities temperatūra palaipsniui sumažinama nuo 37°C iki 0.5 arba -0.5°C. Tai optimali temperatūra, paveikianti būtent riebalines ląsteles ir tuo pačiu nedaranti jokio poveikio aplinkiniams audiniams.

Atliekant CRYOSLIM® terapiją yra nusitaikoma tik į konkrečias sritis, todėl nesukeliamas joks nepageidaujamas poveikis.

CRYOSLIM®  krioterapija nesukelia diskomforto – procedūros metu nenaudojama adatos, neatliekami pjūviai, tad nesukeliamas skausmas, o po procedūros iškart galima užsiimti savo kasdiene, įprasta veikla.

 

 


KAIP ATLIEKAMA PROCEDŪRA?

Ant norimos koreguoti kūno vietos uždedamas specialus „kriodas“,  sudaromas vakuumas ir per keletą minučių sumažinama temperatūra, kuria odos klostė veikiama iki valandos. Tai vieno seanso trukmė.

KOKIE PROCESAI VYKSTA KŪNE ATLIEKANT CRYOSLIM® KRIOTERAPIJĄ?

Paveiktos žema temperatūra riebalinės ląstelės (adipocitai) pasišalina iš organizmo per maždaug 3-6 savaites.

Krioterapija pasaulyje pradėta taikyti pakankamai seniai – 1995 metais Ispanijoje pasirodė pirmasis šalčio poveikio audiniams ir medicininiams tikslams apibrėžimas, o 1998 metais Prancūzijoje buvo atlikti pirmieji atskirų atvejų tyrimai bei patentai. Dabar pažangiausiose pasaulio šalyse ši šalčio technologija jau puikiai žinoma ir aktyviai naudojama.

Registruokitės jau dabar!
+370 670 17111
El.paštas: [email protected]

Procedūros atliekamos:
V.Grybo g. 17-135, Vilnius

 

 

 

 

 

[wpforms id=”152″]

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją