fbpx

„CryoSlim“ šalčio terapija: apie mus rašo Zmones.lt

Riebalų užšąldymas lieknėjimas gulintPortalas Zmones.lt pristato ponios Aidos,  kuri vadina save „nei stambia, bet ir ne grakščia“, patirtį.

Moteris pasakoja, kad dėl darbų ir įvairių įsipareigojimų neturi pakankamai laiko sau – sporto klubui randa laiko vos kartą per savaitę.

Aida, svajodama apie dailias rankas ir noro nešioti palaidines ir sukneles su petnešėlėmis išsipildymą, nusprendė pasigražinti žastus.

Šiam ilgalaikiam rezulatui pasiekti ji skyrė tris pietų pertraukas: pagulėjo kelis kartus po valandą, prijungta prie “CryoSlim“ aparato.

„Ačiū jam – atsisveikinau su kokiais 2-3 centimetrais savo žastų apimties. Plastikos chirurgas Rokas Bagdonas mane pradžiugino žinia, kad greičiausiai atradimu džiaugsiuos ilgai. Žinoma, išleisdamas perspėjo: jei tik neketinu ištisai gulėti ant sofos ir valgyti bandelių. Tai negresia, nes kur jau be manęs tas pašėlęs gyvenimo tempas”,- rašoma straipsnyje.

Moteris apibūdina ir patį žastų gražinimo procesą: „Viskas paprasta: delno dydžio davikliai prijungiami prie probleminių vietų. Procedūros metu riebalinės ląstelės (adipocitai) užšalo ir buvo suskaidytos, palaipsniui jos pasišalins iš organizmo.”

Straipsnio herojė prisipažįsta, kad procedūros buvo neskausmingos: „Ar buvo šalta? Kažką vos nesmagaus jutau nebent pirmąsias dešimt minučių. Net nepatogu – guli ir plonėji.”

Kur rasti „Cryoslim“ aparatą? Vilniaus ir Klaipėdos klinikose „Clinicus“.

Apie tai, kaip dailiosios lyties atstovei atsirado daugiau noro ir laiko sportuoti, nepraeina ūpas atidžiau stebėti, ką deda į burną ir apie lengvumo pojūtį, vertą milijono, plačiau galite perskaityti čia: https://goo.gl/WUmHio

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius