fbpx

Zita Satkauskaitė, trenerė

Mūsų visuomenėje, kurioje tarp grožio ir jaunystės dedamas lygybės ženklas, moterys pripažįsta jaučiančios spaudimą ilgiau išlikti jaunomis, o nerimas ne retai aplankomas ir trisdešimties… O ar galima neatsižvelgiant į metus, nežiūrint kiek gyvenimo kelio nueita jaustis moterimi, kuri su metais gražesnė? Dėl to labai svarbu suprasti ir įvertinti tai, kad kiekviena moteris yra graži visuose gyvenimo tarpsniuose…Mielosios, tik nuo mūsu priklauso kokius pokyčius mes norime matyti šiandien…Mano pokyčiai prasidėjo prieš penkis metus. Apsilankiusi pas dr. Roko Bagdono konsultacijoje supratau, kad mano lūkesčiai bus įgyvendinti. Man buvo atlikta krūtinės didinimas implantais. Konsultacijos metu buvau sužavėta daktaro profesionalumu, grožio suvokimu. Merginos, sutikit ne kiekvienas plastikos specialistas įvertina ir išpildo mūsų lūkesčius atsižvelgiant į mūsų fiziologija.

Džiaugiuosi, kad buvo atsižvelgiama į mano asmeninius reikalavimus ir tai, kad esu sportininkė. Pritaikė būtent man skirtus implantavimo metodus.

Kai rinkausi gydytoją man buvo labai svarbu, kad specialistas būtų geranoriškas. Kad įsigilintų į mano lūkesčius. Konsultacijos metu buvo skirta pakankamai dėmesio, atsakoma į visus rūpimus klausimus. Buvau maloniai nustebinta, kad po konsultacijos gydytojas pasiūlė pasikalbėti su pacientėmis, kurios buvo diena po operacijos. Tada įsitikinau, kad šis specialistas ne tik profesionalus, bet ir besirūpinantis, kad pacientai po operacijos jaustųsi prižiūrimi ir patenkinti rezultatu. Jei reiktų daryti dar vieną operaciją be abejonių rinkčiausi dr. Roko Bagdono teikiamas paslaugas.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius