fbpx

Aleksandra, 32 metų – Pacientė

Nuo 15 metų turiu sveikatos problemų, dėl kurių mano oda nepakankamai elastinga. Po kiekvieno iš dviejų nėštumų pilvo oda nebesusitraukė ir nukaro. Iš krūtinės, galima sakyti, nieko neliko. Buvusios figūros susigrąžinti niekaip negalėjau, todėl jaučiausi negerai, kompleksavau dėl savo pasikeitusios išvaizdos.

Operacijai nesiryžau ilgai, kol draugės mane įtikino, kad tai rimtos problemos ir reikia jas pagaliau išspręsti. Man buvo pašalintas odos perteklius nuo pilvo, krūtinė padidinta implantais.

Po operacijos praėjo tik vos daugiau nei mėnuo, tad tikrieji rezultatai matysis vėliau. Bet jau dabar kur kas geriau jaučiuosi. Ir artimieji, ir vyras labai džiaugiasi, kad pagerėjo mano savijauta ir nuotaika.

Jeigu kažkas neduoda ramybės, trukdo gyventi, tikrai rekomenduoju profesionalių plastikos chirurgų pagalbą. „Clinicus Klaipėda“ man patiko viskas, galėjau bet kada paskambinti dr. Rokui Bagdonui, pasitarti, paklausti. Jis puikus gydytojas. Dėkoju visiems šauniems klinikos darbuotojams už rūpestį ir palaikymą.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius