fbpx
Search
Close this search box.

Amerikos lietuvė: „Geriausi plastikos chirurgai – tik Lietuvoje”

Atsiliepimai plastikos chirurgas BagdonasDaugiau nei 8000 kilometrų atstumas ją skyrė nuo trejus dešimtmečius puoselėtos svajonės įgyvendinimo.

2000-aisiais į Majamį (Florida, JAV) emigravusi ponia Ilona seniai svarstė apie galimybę patobulinti savo išvaizdą. Tačiau iki pažinties su „Clinicus“ plastikos chirurgu dr. Roku Bagdonu šiam žingsniui vis nesiryžo.

Pilvo plastika ir krūtinės implantai

Prieš mėnesį p. Ilonai Klaipėdoje atlikta sudėtinga, pusketvirtos valandos trukusi plastinė operacija. Jos metu dr. R. Bagdonas pacientei atliko pilvo plastiką (abdominoplastiką) ir krūtų didinimo anatominiais „Polytech“ implantais procedūrą.

50-ąjį gimtadienį atšventusi moteris antrą dieną po operacijos spinduliavo džiaugsmu, kad pagaliau ryžosi pokyčiams, kurių tikėjosi. Nors jos kūną dengė pooperacinis korsetas, jis tik išryškino smulkutės, ilgaplaukės ir charizmatiškos Ilonos krūtinės apvalumus, laibą liemenį ir plokščią pilvuką.

Laukdama pooperacinės konsultacijos su gydytoju R. Bagdonu, Amerikos lietuvė, Palm Biče baigusi sveikatos ir grožio institutą bei Majamyje valdanti grožio saloną „Ikona Spa“, atvirai pasakojo turėjusi patirties su kitais plastikos chirurgais ir anksčiau.

„Kai dirbi grožio industrijoje ir gyveni Majamyje, kur tiek daug dailių moterų, imi domėtis, kas ir kaip puoselėja savo grožį.  Deja, bet Amerikoje mėgstami kraštutinumai: pernelyg putlios lūpos, pernelyg dideli užpakaliukai ir krūtys kaip bombos,- pasakojo iš Plungės kilusi Ilona, išvykusi į JAV po to, kai už Atlanto pinigų užsidirbti išskrido jos sutuoktinis.

Aš esu už preciziškumą: lankiausi konsultacijose Amerikoje pas įvairius plastikos chirurgus. Tačiau nei vienas jų manęs negirdėjo arba nesuprato. Be to, matydama savo klienčių ne kaip atrodančius pooperacinius randus, taip ir nesiryžau keistis pati“.

atsiliepimai apie pilvo plastikąNuginklavo plastikos chirurgo įsiklausymas

Nepasitenkinimą savo kūnu ji sako pajautusi po pirmojo nėštumo: krūtys suminkštėjo, sumažėjo, prarado savo putlumą, ant pilvo liko nepageidaujami riebalai. Tačiau praėjo trys dešimtmečiai, kol ponia Ilona nusprendė savo kūną koreguoti: „Žinojau aiškiai, kaip ir ką noriu keisti“.

Jos teigimu, viskas prasidėjo prieš dvejus metus nuo pokalbio su pažįstama lietuvaite, kuri gyrė plastikos chirurgą Roką Bagdoną: „Iš pradžių vertinau jos pasakojimą skeptiškai – juk tiek turiu patirties bendraudama su įvairiais plastikos chirurgais. Peržiūrėjusi Roko darbų rezultatus, susisiekiau internetu. Iš karto paaiškinau, jog pati žinau, ko noriu. Man svarbiausia – natūraliai atrodantis ir gražus rezultatas.“

Ponia Ilona prisipažįsta, kad Rokas Bagdonas – vienuoliktas plastikos chirurgas, su kuriuo ji konsultavosi. Ir pirmasis, kuris įsiklausė ir pritarė visiems jos norams ir lūkesčiams: „Toks jausmas, kad supratome vienas kitą iš karto. Gydytojo geras skonis, tolerancija, gebėjimas priimti kito nuomonę mane nuginklavo. Tai man buvo labai svarbu.“

Praėjus mėnesiui po kombinuotos plastinės operacijos „Clinicus“ pacientė sako, kad pooperacinės mėlynės ir tinimas dingsta, siūlės – idealios išvaizdos, o ji gailisi tik vieno: „Linkiu moterims nelaukti pokyčių tris dešimtmečius, kaip aš. Jauskitės gražios ir laimingos šiandien, o ne tik jau sulaukusios 50-ies metų.“

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją