fbpx
Search
Close this search box.

Atlėpusių ausų korekcija: paauglė į veidrodį žiūri su šypsena

Dažniausiai atlėpusių ausų korekcija gali būti atliekama vaikams nuo 6 metų arba tada, kai vaiko ausies kremzlė – pakankamai tvirta.

Klaipėdietė Ieva Rickutė prisipažįsta, kad nepasitenkinimą savo išvaizda pajautė sulaukusi dvylikos metų.

„Ar daugiau laiko praleisdavau prieš veidrodį dėl berniukų dėmesio? Tikrai ne! Tiesiog atidžiai analizavau savo išvaizdą ir supratau, kad mano ausys – pernelyg atlėpusios, man tai nepatinka“,- sako ji.

Vengdama bendraamžių pašaipų, Ieva stengėsi savo ausis slėpti plaukais: „Atrodžiau pati sau negraži. Kas kartą, kai norėdavau susirišti plaukus, stabdydavau save. Nenorėjau, kad aplinkiniai juoktųsi. Gal jie tai darė ir nepiktai, tačiau man buvo labai nemalonu“.

Šiandien smulkutei paauglei – jau šešiolika. Ir jai tikrai nestinga pasitikėjimo savimi. Ryškiomis saulėgrąžomis nešina Ieva, praėjus mėnesiui po ausų plastikos, užsuko padėkoti plastikos chirurgui dr. Rokui Bagdonui.

Mergaitei atlėpusių ausų korekcija tapo pirmąja chirurgine operacija gyvenime: „Pirmą kartą atsidūriau ligoninėje. Kad anksčiau, ar vėliau man padės plastikos chirurgas, žinojau jau seniau ir morališkai buvau nusiteikusi. Ar bijojau? Tikrai ne. Juk iš gydytojo Roko gavau tiek dėmesio ir rūpesčio ir prieš operaciją, ir po jos.“

Ieva sako, kad užaugusi drąsiai kreipsis į plastikos chirurgą, jeigu jausis ne komfortiškai pati su savimi ir savo kūnu: „Dabar aš laiminga, bet ką gali žinoti, su kokiomis problemomis dėl išvaizdos susidursiu po 10 ar 20 metų“.

„Clinicus“ plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas sako, kad Ieva atitiko visus pagrindinius kriterijus, kuriais vadovaujamasi priimant sprendimą dėl ausų plastikos vaikams: „Ieva neturėjo sveikatos problemų – chroniškų ausų infekcijų. Ji pati aktyviai reiškė norą ausų korekcijai ir vykdė visus mano nurodymus.“

Plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas operuoja Klaipėdoje. Registracija konsultacijoms – tel. +370 665 14 000, [email protected].

Plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius operuoja Vilniuje. Registracija konsultacijoms – tel. +370 670 17111, [email protected].

Atlėpusių ausų korekcijos kaina – 550–700 €.
Vienos ausies korekcija – 400–500 €.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją