fbpx
Search
Close this search box.

Ar išleistumėte 30 tūkst. dolerių tam, kad atrodytumėte kaip Ivanka?

Plastikos chirurgams puikiai pažįstama situacija, kuomet savo kūną patobulinti pageidaujanti moteris jiems parodo kokios nors įžymybės nuotrauką ir pareiškia: „Aš noriu atrodyti kaip ji!”

Su tuo yra susidūrę ir mūsų šalies grožio ir estetinės chirurgijos specialistai.   „Clinicus Vilnius“ plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius ir „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas prisimena ne vieną panašų atvejį.

„Neretai pacientės, ypač jaunesnio amžiaus, į konsultacijas atsineša žinomesnės moters ar modelio, į kurį norėtų būti panašios, nuotraukas. Dažniausiai norima  panašios krūtinės, nosies ar lūpų. Tačiau būna atvejų, kai anatominiai pacientės kūno ypatumai neleidžia pasiekti identiško panašumo“, – pastebi jie.

JAV pastaruoju metu buvo susiformavęs savotiškas modelių, kurių išvaizdos siekiama, ketvertukas – pacientės pageidaudavo Jennifer Lopez ar Kim Kardashian užpakaliuko, Scarlett Johansson krūtinės, Angelinos Jolie lūpų.

O dabar grožio klinikose vis dažniau skamba Ivankos Trump, vyresniosios naujojo JAV prezidento dukters, vardas. Kone visi plastikos chirurgai sutinka – šios garsenybės veido ir kūno linijos yra tiesiog puikios, todėl esą nieko stebėtino, kad vis daugiau moterų nori būti panašios į ją.

„Mano praktikoje Ivanka jau yra tapusi naująja stiliaus ikona, – sako Hiūstono plastikos chirurgas Franklinas Rose‘as, atlikęs keletą operacijų moterims, norinčioms atrodyti kaip Ivanka. – Ir kodėl gi ne? Aš manau, ji yra puiki.“

Viena iš jo pacienčių, 37-erių Jenny Stewart, praėjusią vasarą iškentėjo net 6 valandas plastikos chirurgijos procedūrų, kurių metu Rose‘as pakoregavo jos nosies formą ir padidino krūtinę. Be to, jai riebalais padidintas užpakaliukas ir injekcijų pagalba išlygintos veido raukšlės. Tai kainavo apie 30 tūkst. dolerių.

Beje, tokia suma dar nelabai didelė – žurnalo „People“ teigimu, kita Rose‘o pacientė, norėjusi būti panaši į Ivanką, Tiffany Taylor, tam nepagailėjo 60 000 dolerių.

„Procesas buvo skausmingas, bet esu visiškai patenkinta rezultatais“, – tikina Jenny Stewart. Anot jos, Donaldo Trumpo duktė yra klasikinio, „neperspausto“ grožio.  Jenny plastikos chirurgui parodė tris nuotraukas, kuriose buvo tai, ką pakoreguoti savyje ji ir norėjo – nedidelė Ivankos nosis, skruostai ir krūtinė.

„Per pastaruosius pusantrų metų aš sulaukiau kelių pacienčių, atėjusių su Ivankos nuotraukomis. Susižavėjimas ja yra didelis“, – pastebi Rose‘as.

Su tuo sutinka ir Rodas Rohrichas, plastikos chirurgas iš Dalaso ir plastikos chirurgijos profesorius Teksaso pietvakarių universitete.

„Taip, tikrai. Pastaruosius šešis mėnesius turėjau daug pacienčių, kurios akcentavo puikius, aiškius, lyg nulipdytus, Ivankos veido bruožus, tarp jų – aukštus skruostikaulius, elegantišką nosį ir nuostabią odą“, – sako Rohrichas, patvirtinantis, kad JAV prezidento duktė yra tarp 5 populiariausių modelių, kuriuos renkasi nosies ar skruostų korekcijos pageidaujančios moterys.

„Ivanka yra puikus sekimo pavyzdys, nes ji – labai graži moteris, turinti klasikinius bruožus, gerai sudėta“, – aiškina plastikos chirurgas iš Manheteno Alanas Matarasso, Hofstros universiteto Northwello medicinos mokyklos plastinės chirurgijos profesorius ir Amerikos plastikos chirurgų draugijos viceprezidentas.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją