fbpx
Search
Close this search box.

80-metė pribloškė artimuosius – jubiliejaus proga slapčia ryžosi plastinei operacijai

Troškimas atrodyti gražiai nuo amžiaus nepriklauso. Tuo įsitikinusi klaipėdietė Nina Astrakova, prieš savo 80 jubiliejų pasidariusi pirmąją gyvenime plastinę operaciją.

Apie operaciją išgirdo kirpykloje

Per savo 80 jubiliejaus šventę Nina norėjo atrodyti puikiai. Ji panoro atsikratyti to, kas seniai nedavė ramybės ir nedžiugino žiūrint į veidrodį – užkritę akių vokai, kurie ilgainiui ėmė trikdyti regėjimą. „Jau reikėjo daryti operaciją, nes užkritę viršutiniai vokai ir maišeliai po akimis tikrai trukdė. Atrodžiau kaip kokia girtuoklė. Daug galvojau apie tai, ilgai ruošiausi ir pagaliau pasiryžau. Ačiū Dievui, viskas praėjo labai gerai“, – sako Nina.

Klaipėdietė nusprendė užsiregistruoti operacijai apie tai neprasitarusi net artimiausiems šeimos nariams. Šie jau anksčiau atkalbinėjo Niną, kai tik ji prasitardavo apie norą pagražinti senstantį veidą. „Kartą kirpykloje pasiguodžiau savo kirpėjai, kad man trukdo maišeliai po akimis. Kirpėja pasakė, kad jos vyrui buvo atlikta vokų plastinė operacija, ji nesudėtinga, o gydytojas buvęs puikus. Sužinojau jo pavardę ir niekam nieko nesakiusi užsiregistravau konsultacijai pas plastinės chirurgijos gydytoją Roką Bagdoną“, – pasakoja Nina.

Tyrimų rezultatai maloniai nustebino

Dvi dukteris užauginusi Nina joms apie operaciją neprasitarė, sako, nenorėjusi jų jaudinti. Vaikams pasirodė jau po operacijos. „Jos man: mama, tu iš proto išėjai! O aš sakau – ne, pažiūrėkit, kaip gražu. Jie buvo pratę mane su maišeliais po akimis matyti. Aš sakydavau, kad ten pinigus slepiu. Štai maišelių po akimis nebėra ir pinigų nebereikia“, – kvatoja Nina.

Estetinės medicinos klinikos „Clinicus Klaipėda“ gydytojas dr. Rokas Bagdonas Ninai atliko viršutinių ir apatinių akių vokų plastinę operaciją. Patempta nukritusi oda, panaikintos po akimis susidariusios išvaržos. Operaciją atlikęs plastikos chirurgas R. Bagdonas sako iš pradžių dvejojęs, ar operuoti garbaus amžiaus pacientę, tačiau Ninos tyrimų rezultatai buvo idealūs, todėl jokių abejonių nebekilo ir chirurgas ėmė ruoštis operacijai. „Lengviau atsikvėpiau tai išgirdusi. Gydytojas paguldė į palatą ir pradėjo ruošti operacijai. Paprašiau, kad nepamirštų manęs pažadinti po visko“, – krizena Nina. Ji sako operacijos nebijojusi, o nerimą numalšino šiltas bendravimas su gydytoju. „Jaunas, energingas, labai švelnus – tiesiog gyventi norisi, kai su juo pabendrauju. Jis įkvepia viltį“, – apie dr. R. Bagdoną atsiliepia Nina. Operacija, dr. R. Bagdono teigimu, praėjo sklandžiai, pacientė greitai atsigavo po narkozės, o žaizdos sugijo labai greitai.

Liūdėti ir senti neturi kada

Baltarusijoje gimusi, 53 metus buhaltere dirbusi N. Astrakova į Lietuvą kadaise atvyko paskui mylimą vyrą. Net atšventusi 80 metų jubiliejų ji tiesiog švyti. Moteris turi puikų humoro jausmą, nevengia kartais ir švelniai iš savęs pasišaipyti. Pergyvenusi tris sutuoktinius, užauginusi vaikus ir anūkus Nina neketina užsidaryti tarp keturių sienų ir pasiduoti senatvei.

„Aš skubu gyventi. Jau toks laikas, kai dieną pragyvenu, ir, kaip sakoma, arčiau mirties. Bet aš neliūdžiu, tik maldose prašau sau lengvos pabaigos“, – šypsosi Nina. Ji stebisi daug jaunesnių moterų pasakymais, esą joms jau per vėlu rūpintis išvaizda. „Ką jūs, bet kurio amžiaus moterys turi rūpintis savimi. Jaunystė pati savaime graži. O vėliau moteriai reikia labiau save prižiūrėti. Dieve mano, 60 metų! Aš dar rengiuosi ištekėti. Juk reikia kažko siekti. 80 metų – dar ne viskas!”, – įsitikinusi klaipėdietė.

Paklausta, ar ryžtųsi kitoms jauninamosioms procedūroms, N. Astrakova šypteli: „Aš vaikams įrodžiau – su manim juokauti negalima. Kai ko nors noriu, tai tikrai padarysiu. Po kurio laiko norėčiau patempti veido odą, nes labai jau nukarusi. Ir dar norėčiau ilgesnių blakstienų“, – sako Nina.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją