fbpx
Search
Close this search box.

5 faktai: ką turite žinoti apoie pilvo plastiką

„Po dviejų gimdymų savo pilvukui nusprendžiau duoti vardą. Kai rankomis sukeliu viską, ką matau veidrodyje po krūtine, aplink mane susidaro amerikietišką spurgą „Donut” primenantis ratas”,- juokiasi Sigita.

Plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas sako, kad įprastai į konsultaciją atvykstančios moterys apie savo problemas linkusios kalbėti su humoru. Tačiau tikrą būseną atspindi liūdnos akys.

Dr. D. Daunoravičius: „Pilvo plastikos operacijų paklausos augimas pastaruoju metu siekia 431 procentą.“

Clinicus plastikos chirurgas D. Daunoravičius

Po gimdymo dailiosios lyties atstovės imasi visų įmanomų priemonių kūno formai atstatyti – sportuoja, sveikai maitinasi.

Jei ir pavyksta susigrąžinti svorį kaip iki gimdymo, paaiškėja, kad nėštumo metu atsiradęs pilvuko odos perteklius niekur nedingsta.

„Tummy Tuck” – šiuo žaismingu terminu pasaulyje apibūdinama plastinė pilvo operacija, kuri dažnai derinama su riebalų nusiurbimu (liposakcija) ar krūtinės formos korekcija.

„Clinicus” plastikos chirurgų teigimu, šių plastinių operacijų paklausa kasmet vis didėja.

„Kartu su kolega Roku Bagdonu esame Amerikos plastinės chirurgijos asociacijos (ASPS) nariai. Ši organizacija nuo 1997 m. kaupia statistinius duomenis. Pilvo plastikos operacijų paklausos augimas pastaruoju metu siekia 431 procentą. Tarp pacientų – ne tik moterys po gimdymų, bet ir vyrai“, – sako dr. D. Daunoravičius.

 

Jeigu galvojate, kad jums vertėtų atlikti „Tummy Tuck” operaciją, atsižvelkite į 5 svarbius faktus:

  1. Pilvo plastikos tikslas – ne svorio metimas, nors po operacijos įprastai svoris gali sumažėti keliais kilogramais.
  2. Pjūviai atliekami skirtingose vietoje ir naudojant kelias technikas. Pavyzdžiui, tradicinė abdominoplastika: horizontalus pjūvis tęsiasi nuo šlaunies iki šlaunies, bikinio zonoje.
  3. Lietuvoje operacijos kaina – perpus mažesnė nei JAV ar kitose šalyse. Remiantis ASAPS duomenimis, abdominoplastikos kaina siekia per 5000 €. Tuo tarpu „Clinicus“ plastikos chirurgai Vilniuje ir Klaipėdoje šią paslaugą siūlo už 2000-2700 €. Mini pilvo sienos korekcijos kaina – 1300-1800 €.
  4. Nesijaudinkite, jeigu plastikos chirurgas kartu su pilvo sienos plastine operacija rekomenduoja atlikti ir liposakciją – riebalų nusiurbimą. Kompleksinis požiūris į problemos sprendimą padeda pasiekti geresnio rezultato ir suformuoti dailesnes kūno linijas.
  5. Pirmosiomis dienomis po operacijos jums bus reikalinga pagalba namuose: galite susidurti su judėjimo sunkumais, jausite diskomfortą, norėdami pasisukti, atsisėsti. Be to, nepamirškite, kad 4-6 savaites po operacijos turite vengti sunkesnių nei 5 kg svorių kilnojimo.

„Clinicus Klaipėda“ operacijas atlieka
plastikos chirurgas
dr. Rokas Bagdonas
Registracija: tel. +370 665 14000,
[email protected].


„Clinicus Vilnius“ operacijas atlieka
plastikos chirurgas
dr. Dainius Daunoravičius
Registracija: tel. +370 670 17111,
[email protected].

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją