fbpx
Search
Close this search box.

3D Crisalix modeliavimas: ką reikia žinoti prieš plastinę operaciją

kaip atrodys krūtinė po operacijos - demonstruoja virtualus Crisalix modeliavimas

Naujausios skaitmeninės technologijos padeda ne tik geriau suprasti, bet ir pamatyti veido ar kūno pokyčius po plastinės operacijos.

„Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas sako, kad 3D kompiuterinis modeliavimas suteikia galimybę pacientams aiškiau įsivaizduoti, kodėl daktaras siūlo vienokį ar kitokį individualų sprendimą.

Šveicarijoje sukurtas virtualaus kompiuterinio modeliavimo įrankis Crisalix ypač praverčia apsispręsti dėl pokyčių, planuojant koreguoti nosį ar krūtinę.

Saugiai ir patogiai – iš namų

Inovatyviam kompiuteriniam modeliavimui išbandyti nereikia net kelti kojų iš namų – pasiruošimą sudaro trys žingsniai:

  • užsiregistruokite 3D modeliavimui ir nuotolinei konsultacijai klinikoje patogiu būdu: tel. + 37066514000, [email protected];
  • po to prisijunkite, paspaudę šią nuorodą https://my.crisalix.com/signup/rokas-bagdonas ir įkelkite pagal svetainėje pateiktus nurodymus 3 veido ar krūtinės nuotraukas (pakanka naudoti ir išmaniajame telefone esančią fotografavimo funkciją);
  • suderintu laiku daktaras prisijungs vaizdo konsultacijai, pademonstruos atliktą modeliavimą, paaiškins siūlomo individualaus sprendimo esmę ir priežastis, atsakys į asmeninius klausimus.

Krūtų ir veido korekcijai

„Labai dažnai pacientės klausia, koks skirtumas tarp 300 ir 400 mililitrų tūrio implantų. Arba konsultacijos metu rekomenduoju rinoplastikai besiruošiančiai moteriai vieną sprendimą, o pacientė sako norinti dar mažesnės nosytės, nors tai būtų neproporcinga, vertinant veido anatomiją. Dabar tai galiu paaiškinti ne tik žodžiais, bet ir vizualiai pademonstruoti“, – sako dr. Rokas Bagdonas.

Plastinės chirurgijos 3D simuliacija „Clinicus Klaipėda“ šiuo metu atliekama ruošiantis ar planuojant šias operacijas:

  • veido korekcija: nosies plastika, veido patempimas, vokų korekcija, lūpų formos koregavimas, smakro didinimas ir apatinės veido ovalo dalies korekcija, pokyčiai skruostų zonoje ir kt.;
  • krūtų korekcija: krūtinės pakėlimas ir/ar didinimas implantais ar riebalais, krūtų mažinimas, krūtų asimetrijos koregavimas.

Plastikos chirurgo dr. R. Bagdono pacientė Reveka Devolskytė – apie savo patirtį po 3D Crisalix krūtų modeliavimo:

Reveka Devolskytė apie asmeninę 3 D modeliavimo patirtį

„Anksčiau galvojau, kad per 10 minučių galiu pasimatuoti tik naują suknelę. Pasirodo, šiuolaikinės technologijos medicinoje irgi leidžia pamatyti, kaip atrodys veidas ar krūtinė po plastinės operacijos. 

Praėjusiais metais dalinausi savo pilvuko pokyčiais „Clinicus Klaipėda“ – po operacijos pas daktarą Roką Bagdoną dviejų nėštumų pėdsakų neliko visai. Aš jau tada tapau laimingiausia pasaulyje.

Šiandien, kol galioja karantino sąlygos, o mano mylimiausias gydytojas konsultuoja tik internetu, nusprendžiau „pasimatuoti“ naują krūtinę: man bus atliktas pakėlimas ir krūtų didinimas 380 ml tūrio implantais. 

Iš pradžių prisijungiau ir įkėliau į daktaro paskyrą tris nuotraukas: viskas paprasta – galima ir selfius pasidaryti, bet geriau gaunasi, kai artimas žmogus tai padaro kokybiškiau. Damutės, nepamirškite savo tobulus ilgus plaukus patraukti iš fotografavimo lauko ir nusiimkit visus papuošalus. Juk fotografuojame ne vien veidą ir norime kuo aiškesnės vizualizacijos.

Tada susiderini su daktaru laiką ir, gerdama arbatėlę ant sofos, žiūri į telefono ekraną, kaip dėliojamas vaizdas pagal atitinkamus išmatavimus, kūno parametrus.

„Pasimatavau“ kelių skirtingų dydžių krūtų implantus, apibėriau gydytoją klausimais, išklausiau kitas rekomendacijas, ką darysime, kad rezultatas būtų tobulas. Nors iš asmeninės patirties ir be programėlės aš labiau nei 100 % pasitikiu daktaru Roku ir tobulu rezultatu neabejoju, nes šis plastikos chirurgas yra savo srities profesionalas.“

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją