fbpx
Search
Close this search box.

18–34 metų vyrai plastikos chirurgiją renkasi dėl geresnės savijautos

Net 31 proc. vyrų į kosmetines  procedūras – nesvarbu, ar tai būtų plastinė operacija, ar neinvazinis veiksmas, jau žiūri labai palankiai – apie tai byloja naujausia Amerikos veido plastinės ir rekonstrukcijos  akademijos atlikta apklausa. Remiantis jos rezultatais, tarp šių vyrų net 58 proc. yra 25–34 metų amžiaus ir 34 proc. – 18–24 metų amžiaus. Abi grupės – būtent Y kartos atstovai.

Ne grožis, o siekis jaustis geriau – tai pagrindinis motyvas renkantis plastikos chirurgiją

Kas verčia vyrus tapti plastikos chirurgų klientais? Visų pirma, siekis jaustis geriau – tokį motyvą kaip pagrindinį nurodė dauguma vyrų abiejose amžiaus grupėse.

Antra pagal svarbą priežastis tarp stipriosios lyties atstovų yra noras patikti partnerei ar partneriui, o kosmetinių procedūrų vyrai pageidauja norėdami ne tik atrodyti mažiau pavargę ar paveikti streso, bet ir siekdami išlikti konkurencingi darbe. Pastarasis dalykas aktualesnis vyresniems vyrams – būtent tokią  palankaus požiūrio į plastinę chirurgiją priežastį nurodė net 42 proc. 25–34 metų amžiaus tyrimo dalyvių.

Komentuodami šiuos amerikiečių tyrimo rezultatus grožio ir sveikatos klinikos „Clinicus“ plastikos chirurgai dr. Dainius Daunoravičius ir dr. Rokas Bagdonas sako manantys, kad nemažą įtaką į  palankią pusę pasikeitusiai vyrų nuomonei turi socialiniai tinklai, žiniasklaidai, plintančios naujosios technologijos.

Plastinė chirurgija – ne tik grožio, bet ir sveikatos sritis

„Vis didesnę reikšmę žmonių gyvenime įgaunant įvairiems socialiniams tinklams ir bendravimo platformoms, jie dažniau save pamato iš šalies ir sykiu ima rūpintis tuo, kaip atrodo“, – tvirtina dr. D. Daunoravičius. Jo kolega R. Bagdonas pastebi ir kitą dalyką – augantį jaunų žmonių susidomėjimą sveiku gyvenimo būdu ir rūpinimąsi savimi: „Plastinė chirurgija tampa to dalimi. Į ją vis dažniau imama žiūrėti ne kaip į kažkokią sudėtingą medicinos šaką, o tiesiog kaip į sveikatos ir grožio sritį. Estetinės procedūros vyrams jau irgi ima atrodyti tokios įprastos ir natūralios, kaip ir moterims. Jie taip pat nori atrodyti gražesni, jaunesni ir patrauklesni – tiek partneriams, draugams, bendraklasiams, tiek – kas labai svarbu psichologiškai – patys sau, nes patraukli išvaizda kelia pasitikėjimą savimi, gerina gyvenimo kokybę“, – teigia plastikos chirurgas.

Pasak „Clinicus“ gydytojų, populiariausios plastikos chirurgijos procedūros tarp vyrų yra vokų plastikos, atlėpusių ausų korekcijos, nosies korekcijos, ginekomastijos (padidėjusios krūtinės) šalinimo operacijos, veido raukšlių lyginimas injekcijomis, taip pat riebalų atsiurbimas.

Registruokitės konsultacijai Vilniuje tel. +370 670 17111 arba [email protected]

Registruokitės konsultacijai Klaipėdoje tel. +370 665 14000 arba [email protected]

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją