fbpx
Search
Close this search box.

Moterys į plastinės chirurgijos gydytojo kabinetą konsultacijai dėl krūtų operacijos ateina dėl skirtingų priežasčių: vienos trokšta turėti didesnę ir seksualesnę krūtinę, kitos nori sumažinti per dideles krūtis, koreguoti tarpą tarp krūtų, o kai kurios moterys kreipiasi dėl krūtų asimetrijos korekcijos, įdubusių ar per didelių krūtų spenelių.

Dažnai moterys išgyvena psichologinį diskomfortą, kai gražios krūtys po gimdymo, atsikračius viršsvorio ar bėgant metams, pasikeičia.

Šiuolaikinė plastinė chirurgija siūlo įvairius krūtinės korekcijos variantus ir kombinuotus sprendimus. Pavyzdžiui, krūtys gali būti didinamos arba pakeliamos implantais, o norint pasiekti geriausią rezultatą, jų forma papildoma ir dailinama pasitelkiant riebalus – tokiu būdu krūtys atrodo natūraliai gražios ir proporcingos, o nusiurbus dalį riebalų nuo kitų vietų gražėja ir kūno linijos.

Konsultuojantis dėl plastinės krūtų operacijos, įprastai aptariamas krūtų dydis, forma ir proporcijos. Plastinėje chirurgijoje svarbiausia – kontūras ir forma, todėl ypač svarbu turėti patikimą būdą suteikti audiniams tūrį. Nuo pageidaujamo rezultato priklauso ir plastinės krūtų operacijos kaina.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda