fbpx
Search
Close this search box.

Klaipėdoje konsultuoja dietistė Ugnė Radzevičienė

Naujoji „Clinicus Klaipėda” partnerė – dietistė Ugnė Radzevičienė konsultuoja pacientus subalansuotos mitybos ir sveikos gyvensenos klausimais.

Lietuvos dietologų draugijos, Lietuvos dietistų asociacijos narė padeda žmonėms, turintiems mitybos sutrikimų, kurie lemia įvairių fiziologinių ir psichologinių negalavimų atsiradimą.

Mitybos planai – prieš ir po plastinę operaciją

Būdama trijų vaikų mama, nuo 130 kg per metus sulieknėjo iki 50 kg, pakeitė savo profesinę kryptį ir įgijo medicinos, diatetikos žinias.

Sudaromi individualūs mitybos planai aktualūs ir plastinėms operacijoms besiruošiantiems „Clinicus Klaipėda“ pacientams.

Taip pat padeda organizmui greičiau atsistatyti reabilitaciniu laikotarpiu, išsaugoti įgyvendintus pokyčius ateityje.

Ugnės Radzevičienės teigimu, svarbiausia yra pasiekti psichologinį ir fiziologinį komfortą.

Aktyvi gyvensena, sportas – sveikintina veikla, tačiau ne visi žmonės turi tam pakankamai laiko.

Kiekvieno žmogaus organizmas reaguoja į fizinį krūvį, valgomą maistą, stresą skirtingai.

„Plastinės operacijos rezultatas priklauso ir nuo chirurgo, ir nuo paciento. Be to, kad įtakos turi operacijos apimtis, metodai, gydytojo patirtis – svarbi paciento sveikatos būklė.

Privalomi prieš operaciją tyrimai gali būti geri, tačiau gretutinės ligos, problemos su svoriu, rūkymas, įvairios alergijos sunkina reabilitacinį laikotarpį.”

ka valgyti pries ir po plastine operacija

Subalansuota mityba sumažina stresą organizmui

Pažangios mitybos specialistė sako, kad chirurginės intervencijos – papildoma našta organizmui: „Labai norisi, kad įgyvendintos kūno kontūro korekcijos, kurias atlieka puikūs „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgai, dėl nežinomybės ar aplaidumo pacientams vėliau negadintų nuotaikos.

Riebalinis sluoksnis, ypač probleminėse vietose, linkęs grįžti. Mano tikslas – šviesti žmones, padėti išsaugoti vidinį ir išorinį grožį, sveikatą.

Atsistatymo po plastinės operacijos, kai kalbame apie kūno pokyčius, laikotarpis vidutiniškai trunka apie 1-2 mėnesius.

Tuo metu, kaip ir kelis mėnesius prieš operaciją, ypač svarbu aprūpinti organizmą reikalingomis maistinėmis medžiagomis.
Pridėtinis cukrus, druska, „cheminis“ maistas bendrąja prasme nėra naudingi.

Taip pat svarbu paisyti mitybos režimo: valgyti reguliariai ir dažnai, kad maistinių medžiagų įsisavinimas būtų greitesnis ir kokybiškesnis.

Mano asmeninė patirtis – įrodymas, kad būtina rinktis organizmui draugiškus produktus, tuomet gerėja savijauta, gyvenimo kokybė, užkertamas kelias sveikatos problemoms atsirasti ateityje“, – sako U. Radzevičienė.

Kaina:

Konsultacija 60 min. – 160 €.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją