fbpx
Search
Close this search box.

Botulino toksino injekcijų mitai ir realybė

Botulino toksino injekcijos yra veiksminga estetinės medicinos procedūra, padedanti atkurti jaunystės grožį be skalpelio įsikišimo. Tai – neginčijama tiesa. Bet ar viskas, ką skaitote, ką pasakoja draugės, pažįstamos, ką skaitote anonimiškuose komentaruose internete ar įvairiuose socialiniuose tinkluose, taip pat yra tiesa? Kuo reikėtų iš tiesų tikėti, o ką praleisti pro ausis?

Mitai apie botulino toksino injekcijas ar paprasčiausiai botoksą – vieni gajausių visoje grožio medicinoje. Šias injekcijas „Clinicus Vilnius“ atlieka dr. Dainius Daunoravičius, o “Clinicus Klaipėda” centre atlieka plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas bei veido ir kūno puoselėjimo specialistė gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė. Jie kone kasdien kovoja su nuogąstavimų ir neišmanymo sukurtais mitais apie botulino toksino injekcijas, todėl 5 pačius populiariausius iš jų nori išsklaidyti.

Mitas #1: veikia iš karto ir visada

Botulino toksino injekcijos tikrai gali būti labai akivaizdžios ir veiksmingos – procedūros veikimo laikotarpiu ne tik kad išnyksta esamos veido mimikos raukšlelės, bet ir nesiformuoja naujos. Vis dėlto tai – ne magija (nors kartais taip gali ir pasirodyti). Dažniausiai botulino poveikis yra pastebimas trečią dieną po injekcijos, tačiau neverta išsigąsti, jei tai gali trukti ilgiau – net ir iki 14 dienų po injekcijos. Be to, verta paminėti, jog yra žmonių (3 proc. gyventojų populiacijos), kurių organizmo botulino toksinas išvis neveikia, todėl negalima teigti, kad tokios injekcijos duos norimą efektą kiekvieną kartą.

Mitas #2: jei sportuosite, laikui bėgant prireiks vis stipresnių injekcijų

Visiškai nesvarbu, ar jūs kasdien valandų valandas praleidžiate sporto klube, ar apskritai nežinote, kur jūsų mieste toks yra… Sportavimo intensyvumas, jo dažnis ar pratimų pasirinkimas neturi absoliučiai jokios įtakos botulino toksino injekcijų stiprumui nei dabartyje, nei turės ateityje. Yra daug veiksnių, kurie prisideda prie raukšlių ir nelygumų atsiradimo, tačiau fiziniai pratimai tikrai nėra vieni iš jų. Priešingai – būtent raukšlės ir nelygumai diktuoja, kiek botulino toksino reikia norint pasiekti idealių rezultatų.

Mitas #3: botulino toksino injekcijos yra veiksmingos bet kurioje veido dalyje

Botulino toksino injekcijos yra puikus sprendimas norint pakelti nusileidusius lūpų kampučius, panaikinti raukšleles aplink akis, antakių srityje ir kaktoje. Viskas! Jos negali būti naudojamos visur ir viskam! Štai dėl ko būtina pasitarti su profesionaliu gydytoju – yra įvairių užpildų ir injekcinių variantų, kurie tam tikrose kūno srityse turi efektyvesnį rezultatą nei botulinas.

Mitas #4: neįmanoma įgauti imuniteto botulino toksino injekcijų poveikiui

Nors ir ypatingai retai, tačiau tokia teorinė galimybė yra. Dėl šios priežasties būtina save patikėti kompetentingiems specialistams. “Clinicus” gydytojai profesionaliai nustato minimalią injekcijos dozę ir procedūros atlikimo dažnį (pavyzdžiui, rekomenduojama procedūrą kartoti ne dažniau nei kas 2 mėnesius). Taip užtikrinama, kad organizmas nepripras prie injekcijų, o norimi rezultatai bus pasiekti.

Mitas #5: ne tik gydytojai gali daryti botulino toksino injekcijas

Tai vienas didžiausių mitų iš visų! Tokie neatsakingi sprendimai ir veiksmai gali turėti rimtų pasekmių Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Kaip ir kiekvienai medicininei procedūrai, taip ir botulino toksino injekcijoms privaloma keiptis tik į tos srities kvalifikuotus specialistus.

Mylėti ir puoselėti savo kūną Jums Klaipėdoje padės gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė, plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas, o Vilniuje plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius!

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 370 62011711 ir el. paštu [email protected]

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją