fbpx
Search
Close this search box.

„Zinzino SkinSerum“ – tai 24 val. veikiantis jauninančios formulės serumas veidui ir kaklui.

Jis drėkina, lygina ir stiprina odą bei gerina jos elastingumą, o tai sumažina smulkiąsias raukšleles ir raukšlių atsiradimą.

„Zinzino SkinSerum“ yra pirmasis tokio pobūdžio serumas. Jis sukurtas sistemiškai kovoti su odos senėjimu. Tai – sekantis odos priežiūros evoliucijos žingsnis.

„Zinzino SkinSerum“ gerina tarpląstelinę matricą (ECM) – smulkųjį mikropluoštą, kuris palaiko odos funkciją. „Zinzino“ odos serumo aktyviosios sudėtinės dalys apsaugo, atstato ir stiprina tarpląstelinę matricą.

24 val. jaunumo formulė

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI
 • Drėkina ir švelnina odą;
 • Stiprina odą ir didina jos elastingumą;
 • Mažina smulkiąsias raukšleles ir raukšles;
 • Sutraukia poras.


TARPLĄSTELINĖ MATRICA YRA ITIN SVARBI ODOS SENĖJIMO IR ATSTATYMO PROCESŲ DALIS

Neapsaugota oda (rankų ir veido) sensta greičiau nei apsaugota, nes daugumai senėjimo požymių įtaką daro išoriniai veiksniai: saulės poveikis, cigarečių dūmai ir aplinkos teršalai, kurie skatina odą žalojančių laisvųjų radikalų atsiradimą.

Odai įtaką daro ir vidiniai veiksniai. Esant optimaliai odos medžiagų apykaitai, žala atitaisoma ir matricos struktūra išsaugoma. Tačiau prastai maitinantis, matrica sparčiau silpnėja, lėtėja jos regeneracija. Dėl to matrica greičiau nyksta, pagreitėja smulkiųjų raukšlelių ir raukšlių atsiradimas. Odos priežiūra turėtų būti skirta senėjimo priežasčių ir matomų jo požymių šalinimą. „Zinzino SkinSerum“ tai daro saugodamas, atstatydamas ir stiprindamas matricą.

Tai – labai veiksmingas produktas. Vis dėlto, jei jūsų mityba nėra visiškai tobula, produkto poveikis bus dar stipresnis, jei jis bus naudojamas kartu su „BalanceOil“ ir „Xtend“ – produktais, kurie maitina odą iš vidaus.

APSAUGO: MAŽINA TARPLĄSTELINĖS MATRICOS IRIMĄ

Saulė sendina odą, silpnindama ECM. „Zinzino SkinSerum“ sudėtyje yra 4 aktyviosios medžiagos, kurios stabdo šį svarbų odos senėjimo procesą 4 skirtinguose etapuose:
– skvalanas
– 1-3, 1-6 beta gliukanai
– tokoferoliai ir tokotrienoliai
– alyvuogių polifenoliai

ATSTATO: SKATINA MATRICOSFORMAVIMĄSI

Odos ląstelės fibroplastai stiprina ECM suformuodami naują kolageną, elastiną ir kitus mikropluošto elementus. „Zinzino SkinSerum“ sudėtyje yra 2 veikliosios medžiagos, didinančios fibroblastų aktyvumą 2 papildomais būdais:
– vario heptapeptidas
– 1-3, 1-6 beta gliukanai

Mažinant ECM daromą žalą ir stiprinant matricos atstatymą, ECM kokybė palaipsniui gerėja. Tai suteikia išvaizdai jaunumo.

STIPRINA: GERINA MATRICOS STRUKTŪRĄ

Stiprinant ECM, oda drėkinama ir išlyginama, didinamas jos elastingumas ir stiprumas, o tai sumažina smulkiąsias raukšleles ir raukšlių atsiradimą. Atstatymas užtrunka, tad serume yra 2 greito ilgalaikio poveikio komponentai, kurie pagreitina šį procesą:
– medetkos (priešuždegiminė medžiaga)
– hialurono rūgštis (drėkinanti medžiaga)

TARPLĄSTELINĖ MATRICA

Žmogaus oda yra sudaryta iš trijų pagrindinių audinio sluoksnių: epidermio, dermos ir hipodermio. Tarpląstelinė matrica (ECM) – smulkus mikropluoštas – sudaryta iš tokių junginių, kaip kolagenas, elastinas ir hialurono rūgštis. Epidermio ir dermos sluoksniuose esanti ECM suteikia odai tamprumo ir elastingumo. Kaip minėta, „Zinzino SkinSerum“ sudedamosios dalys yra nukreiptos į abiejuose sluoksniuose esančią ECM.

AUKSINIS ŠVYTĖJIMAS

„Zinzino SkinSerum“ yra beta karoteno – natūralios daugumos vaisių ir daržovių spalvos. Pakartotinis serumo naudojimas sukuria subtilų auksinį švytėjimą – sveiką ir patrauklų rausvumą, siejamą su sveika mityba.

KITOS SUDĖTINĖS DALYS

„SkinSerum“ sudėtyje yra ir kitų svarbių medžiagų: taukmedžio sviesto (riešutų riebalų) ir Helianthus annuus (paprastųjų saulėgrąžų) aliejaus, kurie pasižymi puikiomis drėkinamosiomis savybėmis. Serume taip pat yra jūros dumblių, kurie ne tik drėkina, bet ir suteikia apsaugą nuo ultravioletinių spindulių.

Į sudėtį įtraukėme ir mineralinio molio sepiolito dėl jo antiseptinių ir odos gydomųjų savybių, o Avena Sativa, avižų ekstrakto – dėl savybės nuraminti sudirgusią odą. Be to, serume yra betaino, kuris palaiko vandens balansą ląstelėse ir turi priešuždegiminių savybių.

BE KVAPIŲJŲ MEDŽIAGŲ IR PARABENŲ

„Zinzino SkinSerum“ sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų. Jo silpną neutralų kvapą suteikia natūralios aktyviosios medžiagos (pvz., beta gliukanai). Dėl šios priežasties serumas neužgožia kitų kvapiųjų medžiagų ar kvepalų. „SkinSerum“ sudėtyje taip pat nėra parabenų.

Pacientui atlikus skenavimo procedūras Mirawex Antera 3D CS aparatu www.mirawex.com  ir naudojant Zinzino Skin Serum tepantis 2kart per dieną (ryte,vakare) 60 dienų bėgyje pastebėtas odos porų sumažėjimas 76%, odos raukšlių sumažėjimas apie 24%.

 


 

 

 

 

 

 

AŠ VISUOMETBŪSIU DĖKINGA

Per pastaruosius 10 metų aš turėjau rimtų odos problemų. Keletą kartų aš lankiausi pas dermatologus, žolininkus ir homeopatus, kurie bandė man padėti, tačiau nesėkmingai. Mano odos būklė turėjo didelės įtakos mano savigarbai, o kai odos problemos tapdavo ypač nemaloniomis, iš namų be makiažo išeiti tiesiog negalėdavau.  2016 m. spalį aš nusprendžiau pabandyti šį tą naujo – Zinzino Skin Serumą. Kiekvieną rytą ir vakarą aš taupiai pasitepu veidą ir kaklą.  Po 2 mėnesių naudojimo rezultatai tapo fantastiški.  Rezultatai išlieka tokie pat geri ir aš visuomet būsiu dėkinga bei naudosiu tai toliau.

Haldora, 23 metai

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

AŠ ESU LABAI LAIMINGA

Zinzino Skin Serumas tikrai veikia! Serumą aš pradėjau naudoti prieš 6 savaites ir raukšlės bei raukšlelės jau sumažėjo, taip pat odos būklė iš esmės pagerėjo. Rezultatu aš esu labai patenkinta.

Anette – Švedija

 

 

 

 

 


 

Medicinos mokslininko, Oxford, Anglija ir Peck, Vengrija universitetų vizituojančio profesoriaus dr. Paul Clayton komentaras apie Zinzino Skin Serumą:
 1. Daugelį odos savybių ir daugumą jos kosmetinių aspektų lemia tarpląstelinės matricos (ECM) kiekis ir kokybė, esanti visuose kietuose biologiniuose audiniuose.
 2. ECM kokybė ir kiekis nustato, pavyzdžiui, odos storį, tamprumą, elastingumą ir drėgnumą. Tai savo ruožtu lemia odos išvaizdą ir jos akivaizdų vizualų amžių.
 3. Tarpląstelinė matrica yra dinamiškas audinys, kuris nuolat savaime keičiasi-nyksta ir atsinaujina.
 4. Jei matricos irimo lygis greitesnis už atsinaujinimo lygį, ECM kiekis ir kokybė mažėja, o senėjimo požymiai didėja. Tai lėtas procesas, pastebimas tik bėgant metams.
 5. Matricos nykimo sparta padidėja veikiant jonizuojančiųjų spinduliuočių (pvz.: Saulės spinduliuotės), oksidacinio streso poveikio (pvz.: Rūkymo), gliceracijos-ligų (pvz.: Diabeto) daromos žalos. Šie veiksniai veikia skirtingais būdais; Pirmieji du padidina ECM nykimą per lizosominių MMP išskyrimą, o trečiasis mechanizmas susijęs su neįprastų kryžminių ryšių tarp ECM padalinių formavimusi.
 6. ECM atsinaujinimą blogina B tipo badavimas- prasta mityba (dieta be naudingųjų maistinių medžiagų, o tik iš “tuščių” kalorijų), kuri dabar yra labai paplitusi.
 7. Įvairūs „Zinzino“ odos serumo ingredientai mažina matricos nykimą, o kiti skatina ECM atsinaujinimą. Pasiekiamas efektas , kai mažėja matricos nykimas ir didėja jos kiekis bei kokybė. Tai padidina odos storį, stiprumą, elastingumą ir hidrataciją, taip pakeičiant daugelį senėjimo požymių.
 8. Skvalenas, alyvuogių polifenoliai, 1-3, 1-6 beta gliukanai ir tokoferoliai / tocotrienoliai slopina įvairius matricos mažėjimo aspektus. Jie tai daro sumažinant laisvųjų radikalų susidarymą / aktyvumą, blokuojant UV, stabilizuojant lizosomines membranas ir slopindami MMP.
 9. 1-3, 1-6 beta gliukanai ir kviečių heptapeptidai padidina ECM atsinaujinimą, veikiant netiesiogiai (per Langerhans ląsteles) ir tiesiogiai stimuliuojant fibroblastus.
 10. Kiti ingredientai suteikia ūmius priešuždegiminius poveikius (medetkos) ir ūmius hidratacijos efektus (hialurono rūgštis).
 11. Zinzino Skin Serum gerai veikia kaip savarankiškas produktas, tačiau mūsų bandymų rezultatai rodo, kad senėjimo sustabdymo poveikis yra beveik dvigubai pagerinamas, kai jis derinamas su kitas Zinzino kompanijos produktais-„Zinzino Balance Oil“ ir „Xtend“. Tai suteikia stiprų priešuždegiminį poveikį, o gausus spektras mikroelementų palaiko ir padeda fibroblastų atsistatymui.

Zinzino siūlo kompleksinius veido odos apsaugos, svorio kontrolės, imuninės sistemos stiprinimo, miego gerinimo, mitybos subalansavimo, bei bendros savijautos gerinimo sprendimus.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją