fbpx
Search
Close this search box.

Veido patempimas: kai grožio terapija nebeduoda efekto

Apatinės veido dalies korekcijaRūta – šiuolaikinė moteris, spėjanti pasirūpinti šeima, kurioje auga du vaikai, nuosavu verslu ir besidominti visomis naujienomis, kurias siūlo šiuolaikinė medicina.

Apie plastinę chirurgiją keturiasdešimtmetė klaipėdietė ėmė galvoti po to, kai atsiradę veido odos pokyčiai akivaizdžiai gadino išvaizdą ir sendino.

Masažai ir grožio kokteiliai nepadėjo

Prieš trejus metus numetusi 6 kg svorio 170 cm ūgio Rūta pastebėjo, kad apatinėje veido dalyje oda suglebo, atsirado gilios raukšlės. Jaunatvišką žvilgsnį sunkino nusileidę viršutiniai vokai.

„Kartą į savaitę ėjau į veido masažus. Išbandžiau visus įmanomus mezoterapinius kokteilius, biorevitalizaciją, tačiau mano atveju šios priemonės nepadėjo atstatyti odos elastingumo ir atsikratyti raukšlių smakro zonoje. Ilgai su savimi pasikalbėjusi nusprendžiau, kad atėjo laikas plastinei operacijai“,- prisimena Rūta.

Pradėjo nuo vokų korekcijos

Moteris pokyčiams, apie kuriuos svajojo, nedvejodama pasirinko „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgą dr. Roką Bagdoną: „Daug gerų atsiliepimų girdėjau iš draugių ir pažįstamų, kad Bagdonas – kompetentingas, nuoširdus ir profesionalus gydytojas“.

Užkritę vokai, vokų korekcijaPrieš metus Rūta nusprendė pasidaryti viršutinių vokų pakėlimo operaciją. Savo atvaizdą prieš ir po užfiksavusi moteris sako, kad pokyčiai – akivaizdūs ir malonūs: žvilgsnis vėl tapo jaunatviškas,  atviras ir “lengvas”.

Todėl prieš mėnesį dėl diagnozuotos poodinių minkštųjų audinių atrofijos, pasireiškiančios su amžiumi, ji ryžosi antrai operacijai. Šįkart dr. R. Bagdonas atliko moteriai minimalią apatinės veido dalies patempimo operaciją su nedideliais, praktiškai nematomais  pjūviais ties ausimis.

15 metų operuojantis gydytojas iš patirties žino, kad dažniausiai odos perteklius viršutiniuose vokuose, raukšlės apie akis ir kaktoje, nosį ar lūpas gilėja apie 30-40 m., smakro ir kaklo zonose – vėliau.

„Senėjimo požymiai atsiranda ir vystosi individualiai: vieniems pacientams odos suglėbimas ir raukšlės veido srityje atsiranda anksčiau, kitiems – vėliau. Nėra griežtos taisyklės, kad keturiasdešimt metų – riba, kai veido kontūras iš karto ims ženkliai keistis“,- sako plastikos chirurgas dr. R. Bagdonas.

Viršutinių vokų korekcijos kaina – 600-750 €, klasikinis veido vidurinės ir apatinės dalies tempimas, priklausomai nuo operacijos apimties – 2200-3500 €.

Dr. R. Bagdono konsultacijai galite registruotis telefonu 8 665 14000.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją