fbpx
Search
Close this search box.

Narystė Amerikos plastinės chirurgijos draugijoje

2015 m. spalio mėn. “Clinicus” chirurgai dr. Rokas Bagdonas ir dr. Dainius Daunoravičius tapo Amerikos plastinės chirurgijos draugijos (ASPS) nariais. ASPS įkurta 1931 m., šiuo metu laikoma didžiausia plastinės chirurgijos specialistus iš viso pasaulio vienijančia draugija ir lyderiaujančia bei viena seniausių šios srities institucijų. ASPS misija – skatinti plastinės chirurgijos paslaugų lygio augimą, keliant mokymų, profesinės etikos, gydytojų praktikos ir mokslinių tyrimų standartus.
Daugiau nei 7000 narių vienijanti ASPS yra prestižinė draugija į savo gretas valdybos balsavimu priimanti tik aukščiausius kvalifikacijos standartus atitikančius ir geriausias rekomendacijas galinčius pateikti plastinės chirurgijos specialistus.

Dr. Rokas Bagdonas ir dr. Dainius Daunoravičius tapo pirmaisiais ASPS nariais iš Lietuvos.
Buvimas draugijos nariu – įrodymas, kad gydytojo veikla atitinka aukštus paciento saugumo, paslaugų teikimui reikalingos įrangos, personalo kvalifikacijos standartus.
“Clinicus” chirurgų kvalifikacija yra įvertinta ne tik ASPS, bet ir naryste Lietuvos plastinės chirurgijos draugijoje, tarptautinėje plastinės chirurgijos draugijoje (ISAPS), Lietuvos žaizdų gydymo asociacijoje.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją