fbpx
Search
Close this search box.

Veido patempimas be randų

Ar žinote, kokį klausimą plastikos chirurgams užduoda kone kiekvienas į į konsultaciją atėjęs pacientas?

„Daktare, ar po operacijos liks randų?“ – būtent tą dažniausiai girdi ir dr. Rokas Bagdonas iš „Clinicus Klaipėda“, ir dr. Dainius Daunoravičius iš „Clinicus Vilnius“, ir jų kolegos visame pasaulyje.

Ir pacientams, ir patiems estetinės medicinos specialistams, ir visai medicinos industrijai tai iš tiesų yra labai reikšmingas klausimas. Natūralu – pacientui rūpi jo išvaizda, plastikos chirurgai siekia ir patenkinti paciento poreikius, ir kokybiškai atlikti savo darbą, o medicinos pramonei šis klausimas yra lyg esminis variklis ieškant vis naujų ir mažiau invazinių procedūrų, juo labiau, kai kalba eina apie veido jauninimą. Be to, pastebima, kad dėl veido jauninimo procedūrų kreipiasi vis daugiau jaunų žmonių, kurie nori tobulinti tik tam tikras veido zonas, ir pilna veido patempimo operacija jiems nėra tinkamas sprendimas.

„Dar visai neseniai mes, plastikos chirurgai, turėjome labai mažai alternatyvų klasikinėms veido operacijoms, tačiau ryškėjančios natūralaus veido atjauninimo tendencijos bei naujausi technologiniai patobulinimai minimaliai invazinėje chirurgijoje leido išpildyti pacientų pageidavimą, kad veidas ne tik atjaunėtų, pagerėtų jo odos kokybė, bet tai būtų pasiekta nepaliekant jokių randų“, – teigia dr. Rokas Bagdonas.

Viena saugiausių ir, svarbiausia, nepaliekančių matomų randų, procedūrų yra veido patempimas siūlais. Tai – gana nesudėtinga procedūra, kuri atliekama taikant vietinę nejautrą. Veido patempimas siūlais suteikia daug galimybių: šiuo būdu galima pašalinti nosies, smakro, žandikaulių zonose atsirandančias raukšles, pakelti antakius, patempti kaklo odą, koreguoti smakro kontūrą bei veido ovalą, išryškinti skruostus. Veidas ne tik atjaunėja, bet pagerėja ir odos išvaizda bei stangrumas.

„Veido odos patempimas vyksta implantuojant ypatingus siūlus, turinčius specialius mikrokabliukus, kurie prisitvirtina prie jungiamojo audinio tinklo ir taip pakelia sukritusias veido sritis, atkuria veido kontūrus. Odos patempimo poveikis matomas iš karto, o odos kokybės pagerėjimas pastebimas praėjus keliems mėnesiams, nes odos struktūros atsinaujinimas pasiekiamas dėl tam tikros siūlų formos ir aplink juos stimuliuojamos kolageno sintezės“, – aiškina dr. Dainius Daunoravičius.

Pasak plastikos chirurgų, siekiant ryškesnio efekto, veido patempimo siūlais procedūrą galima derinti kartu su kitomis jauninančiomis procedūromis: botulino toksino, audinių užpildų injekcijomis ar riebalų persodinimu. Siūlai išsilaiko apie 1–2 metus. Palengva tirpdami, jie tolygiai pasišalina iš organizmo, tačiau teigiamas poveikis niekur nedingsta – dėl šių siūlų susidaręs kolagenas, priklausomai nuo genetinių paciento ypatumų, amžiaus ir gyvenimo būdo, patempimo efektą išlaiko dar keletą metų.

Ir dar kartą akcentuokime svarbiausią dalyką – ši procedūra nepalieka matomų randų. Ne mažiau svarbu ir tai, kad veido odos patempimo siūlais procedūra yra puikiai toleruojama pacientų, jai atlikti užtenka vietinio nuskausminimo, rezultatai gali būti koreguojami savaitės bėgyje įterpiant papildomus siūlus ar reguliuojant įvestų siūlų įtempimo lygį.

Ši procedūra nepalieka matomų randų.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją