fbpx
Search
Close this search box.

Veido odos patempimas lazeriu – efektyvus būdas lyginti raukšles be pjūvio

Odos patempimas lazeriu – procedūra, apie kurią žino dar nedaugelis. Tai puiki galimybė norintiems sustabdyti laiką ir veidui suteikti jaunystės spindesį.  Vėlyvą rudenį, kai saulę dažnai slepia tamsūs debesys, yra geriausias laikas atlikti šią saugią ir patikimą procedūrą. Po jos veido oda atrodo pastebimai jaunesnė ir lygesnė.

Odos patempimas atliekamas vokiečių gamybos diodiniu lazeriu „Asclepion MeDioStar NeXT“.

Po procedūros iš karto grįžtama į darbą

„Šiuo metų laiku, kai saulė nėra aktyvi, yra geriausias laikas atlikti odos patempimą lazeriu. Po procedūros nereikia saugotis saulės spindulių“, – sako šias procedūras atliekanti „Clinicus Klaipėda“ gydytoja Agnė Bagdonė. Geriausias efektas pasiekiamas po 2-3 procedūrų, kurios atliekamos kas dvi savaites. Viena procedūra trunka 15-20 minučių. Po jos žmogus nejaučia jokio diskomforto, veido oda nerausta, jos neskauda, tad galima iškart grįžti į darbą.

Ypač efektyviai lyginamos raukšlės veido srityje aplink akis

„Tai lengvas veido patempimas, kuris nekenkia sveikatai, yra tikrai efektyvus. Šią procedūrą rekomenduoju atlikti žmonėms nuo 30 metų, tačiau esant būtinybei – ir jaunesniems“, – paaiškina gydytoja A. Bagdonė.

Odos tempimas lazeriu tinka ir vyrams, ir moterims, visų tipų odai. Procedūra saugi, neskausminga, nepalieka randų. Jos metu patempiama veido ir kaklo srities oda. Lazeriu ypač efektyviai lyginamos raukšlės veido srityje aplink akis. Jauninančios procedūros efektas išlieka apie pusmetį, tad tai puikus pasirinkimas rengiantis asmeninei šventei ir norint ta proga atrodyti jauniau ir gražiau.

Procedūra atliekama tik klinikose

„Buvau pas kosmetologę, man atliko veido tempimą lazeriu.“– tokią frazę gydytoja A. Bagdonė gana dažnai išgirsta iš savo pacienčių. Medikė perspėja neapsigauti, nes paprastai tai nėra lazeris, o kitoks odos procedūroms naudojamas įrenginys, nebūtinai saugus ir patikimas. Ieškant specialisto, kuris atliktų aukščiausios kokybės veido tempimo procedūrą lazeriu, derėtų kreiptis ne į kosmetologą, o į kliniką, kuri atlieka lazerinės dermatologijos paslaugas.

Registruokitės procedūrai Klaipėdoje tel. +370 665 14000 arba [email protected]

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją