fbpx
Search
Close this search box.

Patenkinta kūno pokyčiais su EXILIS ULTRA 360

Vizažistė, skleidžianti grožio virusą mokymuose ir socialiniuose tinkluose V.A svarstė apie plastinę operaciją. Tačiau išbandžiusi procedūras su inovatyviu aparatu „Exilis Ultra 360“, džiaugiasi kūno pokyčiais be chirurginės intervencijos.

Žinoma moteris neslepia, kad per savo gyvenimą priaugo keliasdešimt kilogramų, o po to jų atsikratė ne kartą: „Vaikystėje buvau stambus vaikas. Ne šiek tiek putlus, o būtent  stambus. Paauglystėje laikiausi įvairių drastiškų dietų ir 20 kilogramų ištirpo.

Vėliau po studijų sėdimas darbas pridėjo man vėl 10 kilogramų. Kai laukiausi dvynių, papildomai priaugau dar 20  kilogramų.

Po gimdymo antsvorio atsikračiau, bet svorio keitimosi švytuoklė paliko savo pėdsakus: ėmiau kompleksuoti ne tik dėl pilvo, bet ir žastų, šlaunų išvaizdos.“

Kelerius metus ji svarstė apie plastinę operaciją ir domėjosi visomis įmanomomis galimybėmis, kaip gali pasikeisti, ne tik derindama aktyvią gyvenseną su sveika mityba.

„Žinau, kad sportas ir subalansuotas maistas yra gerai, kai riebalinė masė mažėja, o raumenų daugėja.  Tačiau šie pokyčiai nesutvarko odos nelygumų.

Kai atvykau konsultacijai į „Clinicus Vilnius“ pas plastikos chirurgą Dainių Daunoravičių, jis pasiūlė nechirurginį sprendimą mano problemoms sutvarkyti.

Apie aparatą „Exilis Ultra 360“ neturėjau informacijos, bet nusprendžiau pasitikėti gydytojo kompetencija“.

Iš pradžių V. A išbandė aparatines procedūras žastų ir pilvo srityje.

Įsitikinusi akivaizdžiais rezultatais ir matydama, kaip probleminėse zonose odos būklė gerėja, aparato poveikį išbandė ir šlaunų srityje.

„Po keturių procedūrų mano oda atrodo kur kas lygesnė, labiau patempta. Laukiu nesulaukiu, kai oda regeneruosis,  atsinaujins kolageno gamyba ir matysiu galutinius odos patempimo rezultatus“, – dalinasi įspūdžiais pacientė.

5 faktai apie „Exilis Ultra 360“

Plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius sako, kad šį aparatą kartais pacientai tapatina su daugiafunkciniu stebuklu: „Estetinė medicina sparčiai vystosi. O šis kompanijos „BTL Industries“ Jungtinėje Karalystėje sukurtas įrenginys leidžia pasiekti puikių rezultatų be skalpelio.“

  1. Riebalinių ląstelių šalinimui, kolageno, elastino ir hialurono rūgšties gamybai audiniuose aktyvinti bei odai jauninti naudojama radiodažnio energija (RF – „Radio Frequency“). Efektyviai veikiama ne tik derma, bet ir audiniai, esantys po oda 3 cm gylyje.
  2. Jokių skausmingų pojūčių: daugelis aparatų, veikiančių RF technologijos pagrindu, gali sukelti nudegimą, kai prarandamas kontaktas su veikiamais audiniais. „Exilis Ultra 360“ sukurtas taip, kad radijo bangų ir ultragarso energijos poveikis paciento kūnui išlieka visada stabilus ir tolygus.
  3. „Wow“ efektas: po 4-8 procedūrų kurso kas savaitę prasideda naujo kolageno gamybos procesas: didėja odos tankis ir stangrumas.  Veido srityje “liftinguojama“ oda apie akis, sumažėja paburkimai, dviguba pasmakrė, pašalinamos smulkios mimikos raukšlės.
  4. Naikina poodinius riebalinius audinius, kai jie  įkaitinami iki 43-46 laipsnių ir padeda gydyti celiulitą. Todėl didėja riebalų metabolizmas, skatinama jų lipolizė (skaidymas) ir jie pasišalina iš organizmo natūraliu būdu. Ypač tai efektyvu vadinamosiose kūno zonose – „spąstuose“: ant pilvo, šlaunų, žastų, nugaros („Angelo sparnai“).
  5. Odos patempimas rankų ir šlaunų zonose: lieknėjant, kintant hormonų pusiausvyrai ar su amžiumi oda praranda savo tonusą ir dažniausiai pati nebeatsistato. Anksčiau vienintelis veiksmingas būdas odai stangrinti ir patempti buvo plastinė operacija.

Išankstinė registracija „Exilis Ultra 360“ procedūroms  – užpildykite formą vizitui mūsų svetainėje arba susisiekite Jums patogiu būdu:

Add Your Heading Text Here

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją