fbpx

Sugrąžinti jaunystę galima ir rankoms

Iš tolo tobulai atrodančios, gražios ir jaunos, lyg dvidešimtmetės moters tikrąjį amžių išduoda suglebusios, raukšlėtos, su iššokusiomis venomis  plaštakos. Jeigu kitų kūno dalių jaunėjimo, celiulito atsikratymo ir išvaizdos gražinimo procedūros ilgainiui patobulintos maksimaliai,  rankų plastika anksčiau nebuvo atliekama.  Dabar ilgą laiką neįveikiama atrodžiusi problema išsprendžiama net be operacijų.


„Radiesse“  – taip vadinasi inovacinis natūralus preparatas, padedantis sugrąžinti plaštakoms jaunystę.  Vos per 20 minučių trukmės procedūrą šis užpildas suteikia  audiniams apimtį, sugrąžina odai sveiką spalvą ir tamprumą, paslepia venas ir padeda atsikratyti raukšlių. Tai įvyksta dėl to, kad „Radiesse“ užpildams būdinga unikali savybė skatinti žmogaus organizme savaiminius kalogeno gamybos procesus.

Šias procedūras atliekantis plastikos chirurgas Rokas Bagdonas sako, kad priešingai nei naudojant hialurono rūgšties injekcijas, „Radiesse“ efektas išlieka ne 4-8, o 14-15 mėnesių ar net ilgiau. Be to, procedūrai atlikti reikia iki 30 procentų mažiau preparato nei jauninimo procedūroms naudojant kitus klasikinius gelius.

Žaibišką efektą su užpildais „Radiesse“, tinkamais koreguoti ir kitas žmogaus kūno zonas, pavyksta pasiekti dėl specialaus gelinio jų pagrindo bei sukurtos apimties užpildymo natūraliu kalogenu, kurio gamybą skatina hidroksiapatito mikrosferos. Hidroksiapatitas – tai pagrindinė dantų emalės sudėtinė dalis, todėl šią mineralinę medžiagą žmogaus organizmas gerai toleruoja.   Ilgainiui ir gelis, ir mikrosferos visiškai išnyksta.

R. Bagdonas vardina požymius, kurie byloja apie rankų odos senėjimo procesus:
1. Amžiaus dėmės – net jeigu periodiškai naudoti apsauginius kremus nuo saulės, metams bėgant ant plaštakų atsiranda šviesesnės ar tamsesnės dėmės, strazdanos. Kuo žmogus vyresnis, tuo jų atsiranda daugiau.
2. Pusiau permatomos odos efektas – rankų odoje riebalų nėra daug, todėl ilgainiui oda plonėja ir tampa tarytum permatoma.
3. Odos raukšlės  – rankų odą būtina nuolat drėkinti, nes rankas plauname dažniau, todėl rankų oda greičiau džiūva ir raukšlėjasi.
4. Kabanti oda –  atsiranda dėl sveikų audinių trūkumo.
5. Iššokusios venos –  kuo žmogus vyresnis, tuo labiau tampa matomos stambiosios išorinės plaštakų pusės venos, kaulai ir sausgyslės.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 665 14000 ir el. p. info@bbclinic.eu.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius