fbpx
Search
Close this search box.

Po smakro korekcijos implantu – išraiškingesnė veido forma

27-erių metų klaipėdietė kreipėsi į “Clinicus Klaipėda” plastikos chirurgą dr. Roką Bagdoną, norėdama koreguoti veido proporcijas.

Praėjus keturiems mėnesiams po smakro korekcijos implantu pacientė džiaugiasi rezultatais, pranokusiais jos lūkesčius.

Emilija – jauna moteris, vadinanti plastinę chirurgiją “dieviška” medicinos sritimi, išpildančia svajones. Todėl šiemet nedvejodama ryžosi pokyčiams trečią kartą.

“Pirmoji pažintis su Roku Bagdonu įvyko prieš 7 metus. Susiradau gydytoją internete, perskaičiau daug gerų atsiliepimų ir rekomendacijų.

Atvykusi į pirmąją konsultaciją dėl krūtų didinimo, supratau, kad šis žmogus – ne tik savo srities profesionalas, bet ir įdomi asmenybė, geras psichologas.

Daktaras atsižvelgė į mano norus, pasiūlė individualiai man pritaikytą sprendimą. Jau tada supratau, kad į kliniką dar sugrįšiu“, – prisimena Emilija.

Injekcijos veikė tik laikinai

Po krūtų korekcijos implantais klaipėdietė sako įgijusi daugiau pasitikėjimo savimi. Vėliau ne kartą kreipėsi į „Clinicus Klaipėda“ dėl kosmetinių grožio procedūrų, jai atlikta ir rinoplastika.

Emilijos įsitikinimu, XXI amžiaus moterys turi visas galimybes tobulinti save ar ištaisyti įgimtus, erzinančius veido ar kūno defektus: „Dar nesu mama, neturiu šeimos, galiu investuoti į save ir įgyvendinti pokyčius, kurių noriu“.

Šių metų pradžioje jauna moteris nusprendė koreguoti smakrą – hialurono rūgšties injekcijos išspręsdavo nepasitenkinimo veido proporcijomis problemą, tačiau jas reikėdavo periodiškai kartoti.

„Pasitarusi su gydytoju ir siekdama ilgalaikio rezultato visam gyvenimui, vasarį ryžausi smakro korekcinei operacijai: mano veido apatinė dalis pakoreguota „Polytech“ implantu.

Iki šiol nenustoju žavėtis rezultatu – pokyčius pastebi ir aplinkiniai. Daktaras Rokas idealiai parinko reikiamą implantą, nepriekaištingai atliko smakro korekciją. Labai džiaugiuosi savo naujomis veido proporcijomis ir profiliu“, – sako Emilija.

Keičiasi moterų požiūris

Ji džiaugiasi, kad moterys drąsiau ir atviriau kalba apie savo pokyčius, dingsta stereotipas apie „plastinių operacijų aukas“: „Jei tik yra galimybė pagerinti savo gyvenimo kokybę, padovanoti sau geras emocijas ir didesnį pasitikėjimą savimi – aš visada esu tik už tai.“

Diplomuota kosmetologė, dirbanti naktinių klubų versle prisipažįsta, kad prieš smakro korekciją implantu domėjimosi šios operacijos populiarumu Lietuvoje ir užsienyje: „Europoje tokia korekcija – itin populiari tarp dailiosios lyties atstovių, kurių amžiaus vidurkis – 25 metai.

Mūsų šalyje moterys dažniau kreipiasi į plastikos chirurgus, norėdamos pašalinti po gimdymo atsiradusius kūno pokyčius.

Tuo tarpu užsienyje moterys dažniau siekia ne dėl motinystės ar amžiaus atsiradusių padarinių šalinimo, o rūpinasi savo grožio, moteriškumo estetika“.

Plastikos chirurgo dr. R. Bagdono teigimu, smakro korekcija silikono implantu Klaipėdoje lėtai, bet kryptingai populiarėjanti operacija: „Kai smakras nėra proporcingas kaktai ir vidurinei veido daliai, tokiu būdu galima padidinti smakro dydį ir atsikišimą. Rezultatas – ne laikinas, kaip po korekcijos užpildais, o išliekantis visam gyvenimui.“

Plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas konsultuoja ir operuoja „Clinicus Klaipėda“: tel. +370 665 14000[email protected]

Plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius konsultuoja ir operuoja „Clinicus Vilnius: tel. +370 670 17111[email protected].

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją