fbpx

Pilvo raumenų diastazė – ne estetinė, o rimta sveikatos problema

Tiesiųjų pilvo raumenų išsiskyrimasOdos perteklius pilvo srityje, prasiskyrę pilvo raumenys, asimetriškos, ištuštėjusios krūtys – apie dviejų nėštumų  padarinių pašalinimą svajojo Marina iš Rygos.

Su “Clinicus Klaipėda” plastikos chirurgu dr. Roku Bagdonu pirmą kartą ji susitiko paskirtos operacijos dieną 2018-ųjų vasarą. Iki tol su gydytoju bendrauta tik nuotoliniu būdu – elektroniniais laiškais. Po abdominoplastikos praėjus pusmečiui, moteris atvyko į uostamiestį antrai operacijai.

Pacientės iš Latvijos renkasi Klaipėdą

5 ir 9-erių metų atžalas auginanti Marina savo kūno pokyčius nusprendė patikėti klaipėdiečiui R. Bagdonui dėl kelių priežasčių: “Pažįstu kelias patenkintas rezultatais moteris, kurios operavosi Klaipėdoje. Jų rekomendacijos, taip pat – atsiliepimai apie daktarą internete tapo svarbiu argumentu, kodėl nesirinkau specialisto Latvijoje.“

Moters teigimu, ne paslaptis, kad Klaipėdoje plastinės operacijos kainuoja mažiau, todėl moterys iš Rygos, Daugpilio ir Liepojos važiuoja operuotis į Lietuvos pajūrį: „Kaina – ne vienintelis svarus argumentas, mane sužavėjo, kad gydytojas Rokas Bagdonas – labai nuoširdus, dėmesingas, rūpestingas žmogus ir savo srities profesionalas“.

Išsiskyrę pilvo raumenys – ne nuosprendis

Marina pageidavo, kad „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgas sugrąžintų pasitenkinimą savo kūnu ir padėtų išvengti sveikatos problemų, atsiradusių dėl tiesiųjų pilvo raumenų išsiskyrimo.

Pilna pilvo operacija po gimdymo„Diastazė yra ne estetinė, o rimta sveikatos problema. Tiesiųjų pilvo raumenų išsiskyrimas laikomas įprastu reiškiniu nėštumo metu, kai didėjantis vaisius tempia visus pilvo raumenis. Tačiau jei praėjus ilgesniam laikui po gimdymo pilvui susitraukti nepadeda fiziniai pratimai, jis lieka atsikišęs, būtina konsultuotis su specialistu“,- sako „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas.

Didelio laipsnio diastazė sukelia varginantį juosmeninės nugaros dalies skausmą, silpnina dubens dugną, lemia netaisyklingą laikyseną. Gimdžiusi moteris gali susidurti su šlapimo nelaikymu, nuolatiniu vidurių užkietėjimu, lytinio gyvenimo pablogėjimu.

2 operacijos – per pusmetį

Pilnos abdominoplastinės operacijos metu pacientei iš Latvijos nuo pilvo pašalintas odos perteklius, nusiurbti riebalai, sutvirtinta raumeninė pilvo siena. Operacijos metu dr. Rokas Bagdonas pilvo ertmėje dar aptiko ir pašalino 10 cm dydžio išvaržą.

Pašalinus šias problemas chirurginiu būdu, Marina po pusmečio grįžo pas dr. Roką Bagdoną į Klaipėdą antrai operacijai – krūtinės pakėlimui ir didinimui 490 ml tūrio anatominiais implantais. Krūtinei sugrąžintas pilnumas, simetrija, atsikišimas, krūtų dydis iš C padidėjo iki D.

Pacientė atvirauja, kad yra patenkinta savo pokyčiais: su malonumu žvelgia į savo atvaizdą veidrodyje, džiaugiasi pagerėjusia gyvenimo kokybe. 66 kg sverianti ir 168 cm ūgio moteris juokiasi prisimindama, kad praėjus vos mėnesiui po krūtų operacijos, antrą kartą savo gyvenime nusprendė ištarti „Taip“ ir šoko savo vestuvėse.

Riebalų išsiurbimas  – nuo 600 €. Pilvo sienos korekcija (abdominoplastika) 2000 – 2700 €, mini pilvo sienos korekcija (miniabdominoplastika) 1300 – 1800 €. Registracija į konsultaciją – tel. +370 665 14000 arba el. paštu klaipeda@clinicus.lt

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius