fbpx
Search
Close this search box.

CLINICUS estetinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai R. Bagdonas ir D. Daunoravičius Klaipėdoje ir Vilniuje konsultuoja ir atlieka įvairias veido operacijas.

Veido chirurgija sprendžia įvairias problemas, atsirandančias pasikeitus veido bruožams: smunkant audiniams, nykstant veido poodiniam riebaliniam audiniui, susidarant odos pertekliui. Veido plastika suteikia galimybę atkurti natūralią ir estetinę Jūsų išvaizdą. Atsižvelgdami į diskomfortą keliančios problemos pobūdį, plastinės chirurgijos gydytojai parinks geriausiai tinkantį sprendimą.

CLINICUS siūlomas platus veido operacijų spektras: viršutinių ir / arba apatinių vokų korekcija, apatinių vokų riebalinių liaukų išvaržų šalinimas, atliekamas endoskopinis kaktos ir antakių pakėlimas, kuris gali būti kombinuojamas su viršutinių vokų plastine operacija. Plastinės chirurgijos gydytojai taip pat atlieka klasikinį veido vidurinės ir apatinės dalies tempimą, didina smakrą implantais, koreguoja lūpas riebalais arba implantais, jaunina veidą riebalų injekcijomis, koreguoja kaklą, atlėpusias ausis, įplyšusios ausies spenelį, šalina skruostų (Bichat) riebalus.

Vokų oda yra ploniausia, epidermis siekia vos 0,04 mm, todėl ji ypač jautri aplinkos poveikiui ir skysčių balansui organizme. Joje labai greitai išryškėja ir žalingų įpročių poveikis. Pirmieji senėjimo požymiai ir odos perteklius vokų srityje pradeda matytis sulaukus 30 metų. Ima keistis vokų linijos aštrumas, šoniniuose akių kampuose ir ant apatinių vokų atsiranda raukšlių. Laikui bėgant, mažėja audinių tūris skruostų, antakių ir smilkinių zonose, o vėliau pradeda ryškėti ir odos smukimas.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda