fbpx
Search
Close this search box.

Kosmetologija – dermatologijos šaka, gražinanti kūno, ypač veido, išvaizdą; gydomoji kosmetika.
CLINICUS KLAIPĖDA grožio procedūros ir grožio terapija kosmetologės atliekamos su prabangia prancūziška „Biologique Recherche“ kosmetika.

Soin Restructurant et Lissant procedūra

Tai plonos, jautrios, reaktyvios arba senstančios odos intensyvi lyginamoji procedūra, kai pagrindinė problema – dehidratacija, sumažėjęs odos stangrumas ir elastingumas. Jos metu gerinamas odos tankumas, formuojami veido kontūrai, naudojant unikalią „Biologique Recherche“ masažinę techniką. Idealiai tinka prižiūrėti odą po estetinės medicinos procedūrų ir plastinių operacijų.

Rezultatai

Nuraminama oda, išlyginamos smulkios raukšlelės ir raukšlės, drėkinamas odos epidermis, atkuriama natūrali apsauginė odos funkcija, todėl oda ilgiau išlieka jauna, skaistinama ir suvienodinama veido odos spalva. Tai puiki antistresinė procedūra, mažinanti senėjimo požymius ir skatinanti regeneraciją po mechaninių procedūrų: dermobrazijos, lazerio, cheminio šveitimo. Procedūra taikoma atsižvelgiant į paciento odos būklę.


MC110 Restructurant procedūra

Tai riebios ir / arba suglebusios, negyvybingos ir raukšlėtos odos intensyvi procedūra. Naudojant specialią produktų paskirstymo „Biologique Recherche“ masažinę techniką, derinamą su veikliosiomis produktų medžiagomis, formuojamas veido ovalas, išlyginamas odos epidermio paviršius, audiniams suteikiama tūrio.

Rezultatai

Mažinamos smulkios linijos ir raukšlės, stangrinama ir drėkinama veido oda, valomos ir nušveičiamos nuo odos paviršiaus suragėjusios epidermio ląstelės, atkuriamas veido ovalas. Oda atrodo lygesnė, švaresnė ir jaunesnė.


LIFT C.V.S procedūra

Tai senėjimo požymių turinčios, normalios, į seborėją linkusios, atoniškos ir / arba storos odos visapusiška procedūra. Gilus raumenų masažas formuoja veido kontūrus, o procedūros metu naudojamos drėkinamosios, šveičiamosios, lyginamosios, balinamosios veikliosios medžiagos suvienodina veido odos spalvą. Taip pat stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų sintezė, stangrinama brandi oda, apsaugoma nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Rezultatai

Mechaniškai nušveičiamas odos epidermis, skaistinama, stangrinama ir stiprinama veido oda, lyginama ir gerinama jos struktūra, sutraukiamos poros, skatinama odos ląstelių regeneracija.
Procedūros trukmė – 1 val.


PIGM procedūra

Procedūros metu šviesinamos pigmentinės dėmės ir apsaugoma nuo naujų atsiradimo, dėl labai koncentruotų aktyvių veikliųjų medžiagų skaistinama ir suvienodinama veido odos spalva, nesukeliamas intensyvus odos lupimasis.

Rezultatai

Optimizuojamas natūralus eksfoliacijos procesas, stimuliuojama odos ląstelių regeneracija, gerinama veido odos kokybė ir lėtinami senėjimo procesai, formuojamas veido ovalas, pašalinami smulkūs odos netobulumai.


Seconde Peau (Antroji oda) procedūra

Procedūra rekomenduojama kaip kosmetinė alternatyva injekcijoms ir brandžiai bei pažeistai odai gydyti. Jos metu naudojant „Biologique Recherche“ masažinę techniką pagreitinamas ląstelių atsinaujinimas ir optimizuojama odos ląstelių regeneracija, kas suteikia iškart matomą odos patempimo poveikį, paryškinamas veido kontūras, gerinamas odos stangrumas ir tankis. Seconde Peau yra „Electrospun“ kosmetinė kaukė, kurios 80 proc. sudaro hialurono rūgštis. Neįtikėtinai pažangus procesas padeda supinti hialurono rūgšties nanoskaidulas suformuojant specialius Patchs Seconde Peau pleistrus. Serumas Seconde Peau pagreitina hialurono rūgšties, esančios pleistruose, bioprieinamumą kartu suteikdamas pakėlimo ir glotninamųjų savybių.


Kūno stangrinamoji, liekninamoji procedūra

Procedūros metu atliekant drėkinamąjį ir apsaugomąjį bio-reflex masažą, idealiai tinkantį po svorio reguliavimo programos, stangrinami ir tonizuojami laisvi audiniai, pašalinamos negyvos odos ląstelės, toksinai ir vandens perteklius, skatinama mikrocirkuliacija bei formuojamos kūno linijos.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda