Atsiliepimai

Nina - pacientė

Kalba CLINICUS pacientė Nina Astrakova apie plastinę operaciją prieš 80 m. jubiliejų

Plačiau

Andra - pacientė

Clinicus Klaipėda pacientė Andra Bierontienė apie tai, kodėl ryžosi plastinei operacijai ir kaip jautėsi fiziškai ir emociškai po jos.

Plačiau

Lina - pacientė

Clinicus Klaipėda pacientė Lina Gylienė apie tai, kodėl ryžosi plastinei operacijai ir kaip jautėsi fiziškai ir emociškai po jos.

Plačiau

Skaistė - pacientė

Clinicus Klaipėda pacientė Skaistė Vitkė apie tai, kodėl ryžosi plastinei operacijai ir kaip jautėsi fiziškai ir emociškai po jos.

Plačiau

Zita Satkauskaitė, trenerė

Mūsų visuomenėje, kurioje tarp grožio ir jaunystės dedamas lygybės ženklas, moterys pripažįsta jaučiančios spaudimą ilgiau išlikti jaunomis, o nerimas ne retai aplankomas ir trisdešimties... O ar galima neatsižvelgiant į metus, nežiūrint kiek gyvenimo kelio nueita jaustis moterimi, kuri su metais gražesnė? Dėl to labai svarbu suprasti ir įvertinti tai, kad kiekviena moteris yra graži visuose gyvenimo tarpsniuose...Mielosios, tik nuo mūsu priklauso kokius pokyčius mes norime matyti šiandien...Man...

Plačiau

Aleksandra, 32 metų - Pacientė

Nuo 15 metų turiu sveikatos problemų, dėl kurių mano oda nepakankamai elastinga. Po kiekvieno iš dviejų nėštumų pilvo oda nebesusitraukė ir nukaro. Iš krūtinės, galima sakyti, nieko neliko. Buvusios figūros susigrąžinti niekaip negalėjau, todėl jaučiausi negerai, kompleksavau dėl savo pasikeitusios išvaizdos.Operacijai nesiryžau ilgai, kol draugės mane įtikino, kad tai rimtos problemos ir reikia jas pagaliau išspręsti. Man buvo pašalintas odos perteklius nuo pilvo, krūtinė padidinta implanta...

Plačiau

Viktorija - Pacientė

Labai šaunus gydytojas – profesionalus, malonus, žmogiškas, supratingas, kruopštus, myli savo darbą. Mano atveju – neprivalėjo, bet geranoriškai padėjo esant problemoms po užsienyje atliktos operacijos. Gailiuosi, kad anksčiau neatradau šio gydytojo- operuočiausi tik pas jį. Tai ir darysiu, jei kada gyvenime dar prireiks. Nuoširdžiai dėkinga gydytojui D. Daunoravičiui!

Plačiau

Danguolė - Pacientė

Nuostabus  specialistas daug žodžiu nereikia, už jį kalba Jo atlikti darbai.Jūs tikrai turite nuostabias rankas. Iki šiol neatsidžiaugiu savo sprendimu, kad pasirinkau Jus!!!Ačiū.

Plačiau

Ingrida - pacientė

Daktaras Daunoravičius – nuostabus gydytojas! Ne tik absoliutus profesionalas, bet ir labai malonus žmogus. Tik geriausios rekomendacijos! Ačiū!!!

Plačiau

Jolita - Pacientė

Sveiki,  daktare,Sugijau! Viskas gražu ir tikrai esu laimingesnė nei prieš tai :)Ačiū už viską.

Plačiau

Indrė - Pacientė

Patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai apie šį nuostabų gydytoją . Esu po krūtų didinimo operacijos ir jaučiuosi puikiai , personalas bei priežūra aukščiausio lygio . Rekomenduoju tikrai ! :) Aciū Jums dr. Rokas Bagdonas.

Plačiau

Inga - Pacientė

Super daktaras! Zinantis ir ismanantis puikiai savo darba!

Plačiau

Sandra - Pacientė

Pats didžiausias ačiū Rokui Bagdonui už puikiai atlikta operaciją! Sėkmės jums ir jūsų šauniam kolektyvui toliau kurti grožį.

Plačiau

Jurgita - Pacientė

Nuostabus Daktaras. Siltas, bendraujantis, svarbiausia ismanantis savo darba. Esu Dr. Rokui Bagdonui labai dekinga. Aciu Aciu Aciu !!!!

Plačiau

Aleksandra - Pacientė

Ačiū daktarui R.Bagdonui už gerai atliktą darbą. Esu labai patenkinta, labai rūpinasi savo klientais. Ačiū jums labai.

Plačiau