fbpx
Search
Close this search box.

Kombinuotos plastinės operacijos – viena naujausių tendencijų

Natūraliai atrodantys išvaizdos pokyčiai, augantis neinvazinių procedūrų populiarumas ir didėjantis vyresnių kaip 60 metų pacientų skaičius – tokios yra naujausios tendencijos plastinės chirurgijos srityje.

Plastinių chirurgų pacientai nebenori turėti visai neseniai itin populiarias 5-ojo dydžio krūtis ar milžiniškas silikonines lūpas. Nūdien pacientai renkasi tokias išvaizdą koreguojančias plastines operacijas, kurios natūraliai išryškina tam tikras kūno dalis ir paslepia trūkumus.

Kitas pastebimas reiškinys – kasmet dešimtimis procentų didėjanti injekcijų paklausa. Viena populiariausių procedūrų – botulino toksino injekcijos. Vien tik 2012 m. šių procedūrų poreikis didėjo 50 proc.

Vis dažniau plastikos chirurgai ima taikyti ir kombinuotą procedūrų modelį, kai vienu metu atliekamos dvi ar daugiau plastinės operacijos. Tokiu būdu ženkliai trumpėja reabilitacinis laikotarpis po operacijų, pacientai pastebi ir finansinę naudą, nes taupoma narkozės ir buvimo ligoninėje sąskaita.

Užsienyje taip pat fiksuojama gan nauja tendencija, kad į plastikos chirurgus kreipiasi vyresni kaip 60 metų pacientai. Remiantis Amerikos estetinės ir plastinės chirurgijos bendruomenės duomenimis, per metus yra atliekama apie 80-100 tūkstančių tokių operacijų.Tarp jų paklausiausios – veido patempimas, blefaroplastika, krūtų didinimo, mažinimo, patempimo operacijos, lipoksacija, kaktos ir antakių zonos patempimas.

Vyriausiai pacientei, kuriai atlikta krūtų plastika, tuo metu buvo net 83 metai. 4 vaikų motina ir 25 anūkus turinti senelė Merė Kolsted sako, kad sulaukusi tokio garbingo amžiaus puikiai jaučiasi, todėl neketina sėdėti namuose ir mėgautis pensininko dalia. Tris valandas trukusi operacija amerikietei kainavo aštuonis tūkstančius dolerių. Moteris, baimindamasi, kad bus raginama atsisakyti savo planų, iki pat paskutinės akimirkos slėpė nuo savo artimųjų savo ketinimus. Dabar moteris teigia su malonumu žiūrinti į savo atvaizdą veidrodyje.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją