Lojalumo programa

„SUSIGRĄŽINKITE PINIGUS UŽ PLASTINĘ OPERACIJĄ“

Pats teisingiausias būdas papasakoti apie save – padaryti tai mūsų pacientų lūpomis. Mes pristatome „Susigrąžinkite pinigus už plastinę operaciją“ – lojalaus paciento programą, kuri atstovauja paciento interesus – Jūs taupote pinigus, o mes plečiame lojalių pacientų ratą.

LOJALUMO PROGRAMOS SĄLYGOS:

Po „Clinicus“ chirurgų atliktos plastinės operacijos Jūs likote patenkintas rezultatais ir esate pasirengęs rekomenduoti mūsų kliniką savo draugams, kolegoms, giminaičiams ir tiesiog pažįstamiems žmonėms? Lojalumo programos dalyviai šiuo paprastu būdu gali susigrąžinti dalį pinigų, kuriuos sumokėjo už savo plastinę operaciją.

Įstoję į mūsų lojalumo programą gausite asmeninę rekomendacijų knygelę, kurioje rasite 20 bonusų kortelių, pagal kurias į mūsų kliniką galite nukreipti 20 žmonių. Už kiekvieną Jūsų nukreiptą pacientą, kuris mūsų klinikoje atliks plastinę operaciją, mes sugrąžinsime Jums po 100 eurų, o Jūsų nukreiptas pacientas, pateikęs bonusų kortelę, gaus nemokamą konsultaciją. Tokiu būdu Jūs turite galimybę susigrąžinti iki 2000 eurų sumą.

TAI DAR NE VISKAS

Nukreipus 5 ir daugiau pacientų mes atsiųsime Jums naują rekomendacijų kuponų knygelę. Jūs galėsite susigrąžinti ir dar didesnę sumą nei esate sumokėję!
Tapti lojalumo programos dalyviu galite ir Jūs – kreipkitės į savo plastinės chirurgijos gydytoją arba atsiųskite mums žinutę, užpildydami žemiau esančią formą.

Įspėjame, kad nuolaidos kuponų negalima dalinti klinikos ar ligoninės, kurioje atliekama operacija, teritorijoje. Asmenys, piktnaudžiaujantys ir nesilaikantys vykdomos akcijos taisyklių, deja, bus pašalinti iš vykdomos akcijos ir negalės pretenduoti į vykdomos akcijos kompensacijas.

AČIŪ JUMS

Ši programa yra mūsų padėka pacientams už tai, kad jie ne tik patys pasirinko mūsų kliniką ir džiaugiasi puikiais kokybiškais rezultatais, bet ir rekomendavo mus savo draugams.