Ortopedas-traumatologas

Marijus Žvikas

LICENCIJA

MPL-21115/31791 (gydytojas ortopedas-traumatologas).

Gydytojas Marijus Žvikas konsultuoja pacientus dėl patirtų traumų ir sužalojimų – kaulų lūžių ir jų pasekmių, taiko konservatyvaus gydymo metodus, atlieka tausojančias judamojo aparato deformacijų operacijas. 

Pertempimo ligų, artrozių, minkštųjų audinių uždegimams gydyti ortopedas-traumatologas naudoja vaistų injekcijas (Kenolog, hialurono rūgšties, PRP).

Aseptinė nekrozė, artrozė, pseudoartrozė (nesugijusių lūžių) gydoma naudojant kamienines kaulų čiulpų ląsteles.

Ortopedas-traumatologas „Clinicus Klaipėda“ atlieka artroskopinės kelio ir čiurnos sąnario, pėdos, riešo, plaštakos deformacijų koreguojančias operacijas (osteotomijos, artrodezės ir kt.). Endoskopiniu būdu atlaisvina riešo kanalą, plaštakos ir riešo operacijos (retinakulotomijos, ligamentotomijos etc.).

„Ortopedijos-traumatologijos medicinos sritis kupina profesinių iššūkių ir įvairovės, reikalaujanti meniško požiūrio, 3D vaizduotės ir suvokimo. Myliu savo darbą ir tikiu tuo, ką darau“, – sako Marijus Žvikas.

  • 2011-2016 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete po ortopedijos traumatologijos rezidentūros studijų suteikta ortopedo traumatologo kvalifikacija.
  • 2018 m. dalyvavo praktikiniuose kursuose atliekant čiurnos ir pėdos koreguojančias operacijas (Italija).
  • Nuo 2012 m. dirbo keliose Lietuvos ligoninėse.
  • Aktyviai dalyvauja Lietuvos pėdos chirurgijos, Lietuvos ortopedų traumatologų, Europos pėdos ir čiurnos draugijų, Lietuvos artroskopijos ir sporto traumatologijos asociacijos veikloje. 

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.