Gydytojas odontologas-implantologas

Marijus Gembeckas

LICENCIJA

OPL-03440/OD001355 (gydytojas odontologas).

M. Gembeckas konsultuoja pacientus implantavimo, dantų ir implantų protezavimo klausimais. Specializuojasi su skaitmeninėmis metodikomis: šypsenos, implantavimo, protezavimo (CEREC). 

Patyręs specialistas visos burnos protezavimo, koreguojant sąkandį, srityje. Atlieka estetinio plombavimo, protezavimo laminatėmis procedūras, šalina dantis, plombuoja, daro estetines restauracijas.

Odontologas-implantologas dirba su pagrindinėmis implantų sistemomis, tokiomis kaip „Straumman“, „Megagen“, „Neodent“, „Nobel Biocare“.

„Mano kaip odontologo-implantologo išskirtinumas – lankstus ir tausojantis požiūris į implantaciją: pacientams galiu pasiūlyti spartesnį gijimą ir mažesnę pooperacinių komplikacijų riziką, kurią užtikrina implantacija su mažais pjūviais. Taip pat atlieku dantų implantaciją bendrinėje nejautroje, kai pacientas miega ir nejaučia diskomforto. Arba implantaciją be pjūvių gleivinėje, pasitelkiant specialiai sukurtą skaitmeninį gidą“, – sako gydytojas Marijus Gembeckas.

  • 2020 m. Salfordo universitete (Didžioji Britanija) įgytas laipsnis „Master of Oral implantology“.
  • 2015 m. Vilniaus Implantologijos Centre – kaulo augmentacijos, dantenų plastikos ir sinuso pakėlimo reglamentuoti kursai.
  • 2012 m. Užbaigtos vaikų odontologijos rezidentūros studijos Lietuvos Sveikatos mokslų universitete.
  • 2009 m. Kauno Medicinos universitete įgytas odontologijos magistro laipsnis.
  • 2018 m. kursai  „Neodent Pro Arch“ su gyd. Pauliumi Petravičiumi, „Straumann Pro Arch“ su gyd. Tadu Koržinsku,  „Lazerinės technologijos odontologijoje” su gyd. Miguel Rodrigues Martins.
  • 2016  m. „Detali analizė faktorių, lemiančių dantų implantų ir protezų ant implantų ilgaamžiškumą“, „Dantų implantų panaudojimas protezuojant estetinėje zonoje ir bedančius žandikaulius“. Reglamentuojamų procedūrų kursai implantologo licencijai įgyti („Osteoplastika“, „Sinuso pakėlimas“, „Minkštųjų audinių plastika“), ‚Dantų protezavimo implantais pagrindai“, „Ilgalaikio ir patikimo estetinio rezultato užtikrinimas su C-Tech dantų implantais“, „Saugus dantų paruošimas protezavimui. Tikslaus atspaudo nuėmimo metodika“.
  • 2015 m. „Dantų ir implantų protezavimas estetinėje zonoje“,  „Saugaus dantų implantavimo principai, technika ir technologija. Protezavimas ant implantų“, „Netiesioginės restauracijos: nuo idėjos iki galutinio rezultato“, „Okliuzija gydytojo odontologo praktikoje”, „Odontologija XXI amžiuje – kuria kryptimi einame“ ir kt.

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.