fbpx
Grožio terapeutė

REDA MONTVILIENĖ

Grožio terapeutė Reda Montvilienė patars, kaip prižiūrėti ir rūpintis veido oda, kad ji būtų daili ir sveika, parinks tinkamiausią procedūrą ar sudarys ilgalaikį odos problemų sprendimo procedūrų planą. 

Grožio terapeutė R. Montvilienė turi liukso klasės kosmetikos produktų gamintojo „Biologique Recherche” „žydrąjį diplomą”, patvirtinantį specialistės meistriškumą ir profesionalumą.  O „Clinicus Klaipėda” yra suteiktas „Biologique Recherche” ekspertų centro statusas. Tokių centrų Lietuvoje yra tik keturi.

Grožio terapeutė Reda savo darbu ir pastangomis suteikia klientams galimybę džiaugtis ilgalaikiais odos pokyčiais. Kompleksinis požiūris į odos sveikatą ir grožį prasideda nuo momentinės veido odos būklės įvertinimo. Po to individualiai parenkamos procedūros bei kosmetinės priemonės tęstinei priežiūrai namuose. 

Specializuotos procedūros

Išsilavinimas

2019 – Klaipėdos universitete įgytas slaugos bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir bendrosios praktikos slaugytojos profesinė kvalifikacija. 

2016 – Klaipėdos valstybinėje kolegijoje (neuniversitetinėje valstybinėje aukštojoje mokykloje) baigė medicinos ir sveikatos studijų krypties grožio terapijos studijų programą. 

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda