fbpx

Atsižvelgiant į genetiką, gyvenimo būdą veido senėjimo požymiai atsiranda individualiai ir vienos amžiaus ribos nėra.

Apie juos byloja nusileidę antakių kampai, viršutinių vokų zonoje pastebimas odos perteklius, ties apatiniais akių vokais formuojasi maišeliai, skruostai praranda putlumą, gilėja raukšlės nosies ir lūpų srityje, keičiasi apatinės veido dalies forma.

Veido ir kaklo odos ir minkštųjų audinių korekcija jaunina ir atkuria veido kontūro linijas. Veido pakėlimo (angl. k. „Facelift“) operacijos metu patempiama ne tik veido oda, bet ir gilesni sluoksniai – raisčiai, raumenys.  Tokiu būdu pašalinamas susidaręs odos perteklius, pakeliami pasmukę audiniai, suformuojamas poodinis riebalinis sluoksnis. Procedūra atliekama per odos pjūvius natūraliai susiformavusiose odos raukšlėse ir ties plaukų augimo linija.

Klasikinės veido pakėlimo operacijos metu sumažinami arba visiškai pašalinami labiausiai matomi senėjimo požymiai apatinėje veido dalyje (trečdalis) ir pasmakrės srityje. Patempus nusmukusius paviršinius veido poodinio sluoksnio audinius skruostams sugrąžinamas putlumas, suformuojama išraiškinga žandikaulio linija, pašalinamas odos perteklius nosies ir lūpų, kaklo srityse.

„Facelift“ procedūra gali būti derinama su kitomis plastinėmis operacijomis: nosies korekcija, riebalų persodinimu, taip pat su injekcijomis užpildais.

Konsultacijos metu „Clinicus“ plastikos chirurgai įvertins Jūsų problemines zonas ir pasiūlys individualų sprendimo būdą.

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda