Antakių pakėlimas

Antakių pakėlimas
Antakių pakėlimo operacija, kaina

nuo 1 200 Eur.

Kaktos ir antakių korekcija – gana populiari plastinė operacija, kai pašalinamos raukšlės kaktos zonoje ir pakeliami nusileidę antakiai, vadinamasis kaktos ir antakių pakėlimas.
„Kaktos patempimas ir antakių pakėlimas padeda sumažinti arba visiškai pašalinti horizontalias kaktos raukšles, pašalinti nukarusius, rūškaną veido išraišką formuojančius antakius, vertikalias raukšles tarp antakių, esančias vadinamojoje tarpuakio zonoje“, – vardina plastinės chirurgijos gydytojas R. Bagdonas.

Atliekant kaktos patempimą, antakių pakėlimas gali būti dvejopas:

  • Smilkinių zonoje, kai pakeliama išorinė antakių dalis, t. y. nusileidę išoriniai kampai. Tokiu būdu išlyginamos raukšlės akių kampučiuose, pakeliami viršutiniai vokai – atliekama antakių korekcija. Ši operacija atliekama ir Vilniuje, ir Klaipėdoje.
  • Ilgalaikis antakių koregavimas atliekamas su pjūviais virš antakių – tai seniai taikomas efektyvus būdas antakiams pakelti, tačiau pastaruoju metu retai naudojamas, nes po operacijos ties antakių plaukelių augimo linija lieka pastebimi randeliai. Ši operacija taip pat atliekama ir Vilniuje, ir Klaipėdoje.