Veido kontūravimas

Veido kontūravimas
Veido jauninimas riebalų injekcijomis, kaina

nuo 900 €.

Išraiškingesnį veidą galima „nusipiešti“ kosmetinėmis grožio priemonėmis – daugelis moterų tai daro kiekvieną dieną arba prieš išskirtines šventines progas.

Kai maskuojančios ir veido kontūrą formuojančios priemonės nebepadeda, ilgalaikis veido kontūravimo rezultatas pasiekiamas riebalų injekcijomis. Su amžiumi nykstantys veido riebalai sudarko veido kontūrą: veidas netenka pilnumo, oda suglemba ir smunka žemyn. Atlikus veido kontūravimą riebalų injekcijomis, natūraliu būdu pristabdomas laikas, odoje prasideda regeneraciniai procesai. Veido jauninimui riebalų injekcijomis persodinami iš kitų kūno vietų nusiurbti riebalai. Riebalų injekcijos leidžiamos į skruostus, smakrą, paakius, lūpas. Po riebalų persodinimo veidas atrodo jauniau, atkuriama veido apimtis ir pilnumas.

Veido kontūravimas hialurono rūgštimi – kitas injekcinis būdas odai jauninti užpildais. Injekciniai preparatai hialurono rūgšties pagrindu ne tik naikina gilias raukšles, bet ir modeliuoja veido apimtį ir atkuria veido kontūrą.