Dr. Dainius Daunoravičius

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos
gydytojas

„Po operacijų pacientai ateina švytinčiais veidais, įveikę nepasitikėjimo savimi jausmą.
Tai geriausias mūsų darbo įvertinimas.“

– Dr. Dainius Daunoravičius

Dr. Dainius Daunoravičius

plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Dr. Dainius Daunoravičius šioje srityje dirba nuo 2007 metų. Jis yra Lietuvos plastinės chirurgijos draugijos narys, Tarptautinės estetinės plastinės chirurgijos draugijos (ISAPS) narys, Amerikos plastinės chirurgijos asociacijos narys (ASPS). Chirurgas baigė VU medicinos fakultetą, vėliau – tęstines doktorantūros studijas ir įgijo medicinos daktaro laipsnį, nuo 2007 iki 2016 m. dėstė Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos žinias ir patirtį kaupė stažuodamasis Šveicarijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Turkijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Italijoje, Japonijoje ir Junginėje Karalystėje.
Chirurgas Dainius Daunoravičius kartu su žmona Ieva, gydytoja akušere ginekologe, augina Ūlą, Bernardą ir Leoną.

asps_logo  gI_81336_logo-isaps-words-sm3

Iš kartos į kartą

Chirurgas Dainius Daunoravičius kilęs iš giminės, kurioje jau kelios kartos medikų, profesorių, bei įvairių sričių menininkų. Medicina, menas ir muzika chirurgą lydėjo nuo vaikystės. Jis prisimena: “Vaikystėje dažnai lankydavausi ligoninės skyriuose, kuriuose dirbo mano tėtis ir senelis, ir jų prasmingas gydytojo darbas man paliko didžiulį įspūdį. Daug laiko praleisdavau ir kito senelio, Dailės akademijos profesoriaus dirbtuvėje, kur kartu lipdydavome, liedavome skulptūras iš gipso. Todėl atradus plastinę chirurgiją, kurią suvokiu, kaip meno – mokslo – medicinos sintezę, nekilo jokių abejonių“, – taip apie pašaukimą sako chirurgas Dainius Daunoravičius.

„Pastaruoju metu senelio dirbtuvėje kartu vartome įvairių epochų skulptūrų knygas, pradedant Antika ir baigiant moderniuoju menu. Iš jų mokausi žmogaus kūno modeliavimo, su seneliu diskutuojame apie idealias proporcijas, lūpų, nosies, skruostų formas. Jas dailiname molio ar gipso formose ir stebime, kaip keičiasi lipdomas veidas. Tai labai įdomu ir naudinga – juk panašiai mes dirbame ir operacinėje,“ – priduria jis.

Nuolatinis tobulėjimas vardan pacientų

„Plastinė chirurgija yra mano darbas ir laisvalaikis, puiki sritis nesibaigiančiam tobulėjimui. Mūsų specialybėje ypač svarbios naujausios žinios, atsiveriančios galimybės ir įsisavintos inovatyvios operacinės technikos bei taktikos. Štai kodėl bent 5 kartus per metus  stažuojuosi užsienio klinikose, prenumeruoju naujausią mokslinę literatūrą. Manau, kad kiekvienam plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos specialistui didžiausią džiaugsmą kelia unikali galimybė keisti pacientų savijautą pozityvia linkme“ – pasakoja daktaras. Jis tikina, kad plastinė chirurgija toli gražu nėra užgaidų tenkinimas, tai teisėtų lūkesčių pildymas, neretai – ir būtinybė žmogaus gyvenime.

“Sėkmingai išsprendus žmogaus fizinę problemą, kartu padedame spręsti ir psichologines bėdas, ugdyti savivertę. Rezultatus aiškiai matome pooperacinių vizitų metu – pacientai ateina nušvitusiais veidais, laimingi ir pasitikintys savimi. Man ypač malonu matyti šią išorinių ir vidinių pokyčių padovanotą harmoniją – tai geriausias mūsų darbo įvertinimas.”

Sertifikatai

Klientų atsiliepimai

Galėčiau paminėti labai daug nuostabių šio gydytojo savybių, bet paminėsiu kas labiausiai patiko ir paliko didžiausią įspūdį tai šio gydytojo nuoširdumas, profesionalumas ir rūpestingumas.

Didelis ačiū Jums.

Justina - pacientė

Norėčiau padėkoti Clinicus už atliktą operaciją. Kolektyvas tiesiog super. Ačiū daktarui Dainiui Daunoravičiui už padarytą ir rūpestingumą po jos. Labai esu patenkinta, visiem rekomenduoju šią grožio kliniką. Išėjau su didžiausia šypsena 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 DIDŽIAUSIAS AČIŪ!!!

Inesa - Pacientė

Rekomenduoju Clinicus! Drąsiai sakau, kad Dainius Daunoravičius yra geriausias savo srities specialistas. Malonus, atsakingas, su humoro jausmu ir rūpestingas.

Sandrutė - Pacientė

Norėčiau padėkoti Daktarui Dainiui Daunoravičiui už įgyvendintą svajonę. Gegužės 25d. atliko krūtinės didinimo operaciją implantais. Nemoku apsakyti žodžiais kokia esu laiminga ir dėkinga Jums už profesionalumą, šiltą ir malonų bendravimą bei rūpestingumą. Atėjusi į konsultaciją supratau, kad likimas teisingai nukreipė būtent pas Jus. Norėčiau taip pat padėkoti visai komandai kuri be galo rūpinosi operacijos metu ir po jos. Ačiū Anastasijai už labai malonų ir nuoširdų bendravimą. Kas nedrįstat žengti šio žingsnio, drąsiai rekomenduoju apsilankyti pas Daunoravičių, suprasit, kad atėjot būtent čia kur yra saugu ir gera grįžti. Prireikus ateityje grįšiu tik pas Jus. Su šypsena ir pagarba linkiu didžiulės sėkmės Jums.

Sandra - Pacientė

Didelis AČIŪ gyd. Dainiui Daunoravičiui uz profesionalumą, atvira bei šiltą bendravimą, kruopštumą.
Nuostabus, labai malonus ir draugiškas gydytojas! Džiaugiuosi, kad pasirinkau jį.
Nors operacijas dariausi nesenai, bet esu be galo patenkinta rezultatu, kuris dar negalutinis, bet su kiekviena diena viskas tik gražėja!!!!

Tik geriausi žodžiai….

Rekomenduoju visiems 😉

Ieva - Pacientė

Labai noriu padėkoti gydytojui Dainiui Daunoravičiui už profesionalumą, atsakingumą, dėmesingumą bei operatyvią pagalbą mano sūnui. Tikrai rekomenduoju, reikalui esant, pasinaudoti šio gydytojo paslaugomis.

Nuoširdžiai,

Sniežana - Pacientė

Plastikos chirurgo dr. Dainiaus Daunoravičiaus Facebook paskyra

Straipsniai

25 LieKodėl moterys renkasi intymias plastinės operacijas


Remiantis neseniai Amerikos estetinės chirurgijos asociacijos paskelbtais 2016-ųjų duomenimis, viena sparčiausiai populiarėjančių plastinės chirurgijos procedūrų Jungtinėse Valstijose yra labiaplastika – moterų…

Plačiau

25 LieKrūtų didinimo kosmetinės operacijos ir žindymas


Krūtų didinimo kosmetines operacijos dažnai atliekamos moterims jauname amžiuje iki nėštumo bei žindymo. Todėl dažna moteris klausia ar galės po operacinio gydymo maitinti kūdikį, ar silikoniniai implantai nekenksmingi kūdikiui.
Silikonas yra indiferentiška medžiaga, nekenksminga ir net ir įtrūkus implantui neįrodytas joks neigiamas poveikis organizmui.
Krūtų didinimo implantais metu pieno liauka dažniausiai nepažeidžiama ir moteris žindyti po tokių operacijų gali, tačiau visgi yra tikimybė susidurti su žindymo sutrikimais.

Plačiau

10 LieApie baimę prieš operaciją ir po jos


Priešoperacinė ar net pooperacinė baimė, kylanti pacientams – medikams gerai pažįstamas reiškinys. Grožio ir rekonstrukcines chirurgijos specialistai tokiomis emocijomis nesistebi –…

Plačiau

30 BirBendroji nejautra


Bendroji nejautra – vaistų ir priemonių kompleksas, kurių dėka operacijos metu miegate bei nejaučiate skausmo. Vaistai sušvirkščiami į kraujotaką per veną…

Plačiau
Background

Susisiekite su manimi

EMAIL

daunoravicius@clinicus.lt

PHONE

+370 620 11 711

SKYPE

clinicus_

plastikos chirurgai

plastikos chirurgas

botulino injekcijos

krutu didinimas

pilvo plastika

voku pakelimas

Hialurono injekcijos

grozio chirurgija

nosies korekcija

riebalu nusiurbimas