Dr. Dainius Daunoravičius

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos
gydytojas

„Po operacijų pacientai ateina švytinčiais veidais, įveikę nepasitikėjimo savimi jausmą.
Tai geriausias mūsų darbo įvertinimas.“

– Dr. Dainius Daunoravičius

Dr. Dainius Daunoravičius

plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Dr. Dainius Daunoravičius šioje srityje dirba nuo 2007 metų. Jis yra Lietuvos plastinės chirurgijos draugijos narys, Tarptautinės estetinės plastinės chirurgijos draugijos (ISAPS) narys, Amerikos plastinės chirurgijos asociacijos narys (ASPS). Chirurgas baigė VU Medicinos fakultetą, vėliau – tęstines doktorantūros studijas ir įgijo medicinos daktaro laipsnį, nuo 2007 iki 2016 m. dėstė Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos žinias ir patirtį kaupė stažuodamasis Šveicarijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Turkijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Italijoje, Japonijoje ir Junginėje Karalystėje.
Chirurgas Dainius Daunoravičius kartu su žmona Ieva, gydytoja akušere ginekologe, augina tris vaikus: Ūlą, Bernardą ir Leoną.

asps_logo  gI_81336_logo-isaps-words-sm3

Iš kartos į kartą

Chirurgas Dainius Daunoravičius kilęs iš giminės, kurioje jau kelios kartos medikų, profesorių, bei įvairių sričių menininkų. Medicina, menas ir muzika chirurgą lydėjo nuo vaikystės. Jis prisimena: “Vaikystėje dažnai lankydavausi ligoninės skyriuose, kuriuose dirbo mano tėtis ir senelis, ir jų prasmingas gydytojo darbas man paliko didžiulį įspūdį. Daug laiko praleisdavau ir kito senelio, Dailės akademijos profesoriaus dirbtuvėje, kur kartu lipdydavome, liedavome skulptūras iš gipso. Todėl atradus plastinę chirurgiją, kurią suvokiu, kaip meno – mokslo – medicinos sintezę, nekilo jokių abejonių“, – taip apie pašaukimą sako chirurgas Dainius Daunoravičius.

„Pastaruoju metu senelio dirbtuvėje kartu vartome įvairių epochų skulptūrų knygas, pradedant Antika ir baigiant moderniuoju menu. Iš jų mokausi žmogaus kūno modeliavimo, su seneliu diskutuojame apie idealias proporcijas, lūpų, nosies, skruostų formas. Jas dailiname molio ar gipso formose ir stebime, kaip keičiasi lipdomas veidas. Tai labai įdomu ir naudinga – juk panašiai mes dirbame ir operacinėje,“ – priduria jis.

Nuolatinis tobulėjimas vardan pacientų

„Plastinė chirurgija yra mano darbas ir laisvalaikis, puiki sritis nesibaigiančiam tobulėjimui. Mūsų specialybėje ypač svarbios naujausios žinios, atsiveriančios galimybės ir įsisavintos inovatyvios operacinės technikos bei taktikos. Štai kodėl bent 5 kartus per metus  stažuojuosi užsienio klinikose, prenumeruoju naujausią mokslinę literatūrą. Manau, kad kiekvienam plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos specialistui didžiausią džiaugsmą kelia unikali galimybė keisti pacientų savijautą pozityvia linkme“ – pasakoja daktaras. Jis tikina, kad plastinė chirurgija toli gražu nėra užgaidų tenkinimas, tai teisėtų lūkesčių pildymas, neretai – ir būtinybė žmogaus gyvenime.

“Sėkmingai išsprendus žmogaus fizinę problemą, kartu padedame spręsti ir psichologines bėdas, ugdyti savivertę. Rezultatus aiškiai matome pooperacinių vizitų metu – pacientai ateina nušvitusiais veidais, laimingi ir pasitikintys savimi. Man ypač malonu matyti šią išorinių ir vidinių pokyčių padovanotą harmoniją – tai geriausias mūsų darbo įvertinimas.”

Sertifikatai

Clinicus Vilnius kainoraštis

Klientų atsiliepimai

Labai šaunus gydytojas – profesionalus, malonus, žmogiškas, supratingas, kruopštus, myli savo darbą. Mano atveju – neprivalėjo, bet geranoriškai padėjo esant problemoms po užsienyje atliktos operacijos. Gailiuosi, kad anksčiau neatradau šio gydytojo- operuočiausi tik pas jį. Tai ir darysiu, jei kada gyvenime dar prireiks. Nuoširdžiai dėkinga gydytojui D.Daunoravičiui!

Viktorija - Pacientė

Nuostabus  specialistas daug žodžiu nereikia, už jį kalba Jo atlikti darbai.
Jūs tikrai turite nuostabias rankas. Iki šiol neatsidžiaugiu savo sprendimu, kad pasirinkau Jus!!!Ačiū.

Danguolė - pacientė

Daktaras Daunoravičius – nuostabus gydytojas! Ne tik absoliutus profesionalas, bet ir labai malonus žmogus. Tik geriausios rekomendacijos! Ačiū!!!

Ingrida - pacientė

Tai ne tik puikus savo srities žinovas, bet ir labai draugiškas, bei malonus žmogus. Konsultacijos metu suteikė daug informacijos, padėjo išsirinkti, bet įkyriai nepiršo savo nuomones. Prieš operacija draugiškai bendravo el. paštu – o jo kolege Anastasija atsakydavo į rūpimus klausimus. Operacija pavyko sklandžiai. Po operacinis laikotarpis praėjo gana lengvai. Didelis Ačiū tiek D.Daunoravičiui, tiek visai komandai!

Greta - Pacientė

Galėčiau paminėti labai daug nuostabių šio gydytojo savybių, bet paminėsiu kas labiausiai patiko ir paliko didžiausią įspūdį tai šio gydytojo nuoširdumas, profesionalumas ir rūpestingumas.

Didelis ačiū Jums.

Justina - pacientė

Norėčiau padėkoti Clinicus už atliktą operaciją. Kolektyvas tiesiog super. Ačiū daktarui Dainiui Daunoravičiui už padarytą ir rūpestingumą po jos. Labai esu patenkinta, visiem rekomenduoju šią grožio kliniką. Išėjau su didžiausia šypsena 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 DIDŽIAUSIAS AČIŪ!!!

Inesa - Pacientė

Plastikos chirurgo dr. Dainiaus Daunoravičiaus Facebook paskyra

Straipsniai

18 Lie5 faktai: ką turite žinoti apie „Tummy Tuck”


„Po dviejų gimdymų savo pilvukui nusprendžiau duoti vardą. Kai rankomis sukeliu viską, ką matau veidrodyje po krūtine, aplink mane susidaro amerikietišką…

Plačiau

15 LieTrinasi šlaunys: kokį sprendimą siūlo estetinė chirurgija


Nuolat patiriamas diskomfortas dėl šlaunų trinties paūmėja vasarą: nepatogu vaikščioti, atsiranda odos pažeidimai – bėrimai, žaizdos. Į pagalbą moterys dažnai pasitelkia…

Plačiau

30 GegIdealiai vasarai: plastinė operacija + dovana


Estetinės medicinos klinika „Clinicus“ birželio 1-30 d.visiems pacientams, naujai užsiregistravusiems planinėms operacijoms, paruošė 200 € vertės dovanas.

Plačiau

29 GegGrožio injekcijoms – taupesnis pasiūlymas


Birželį „Clinicus” Vilniuje ir Klaipėdoje siūlo veido dailinimą užpildais 10 % pigiau. Pasiūlymas galioja 2018 06 01-30 d.  šioms procedūroms: hialurono…

Plačiau
Background

Susisiekite su manimi

EMAIL

daunoravicius@clinicus.lt

PHONE

+370 620 11 711

SKYPE

clinicus_


plastikos chirurgai

plastikos chirurgas

botulino injekcijos

krutu didinimas

pilvo plastika

voku pakelimas

Hialurono injekcijos

grozio chirurgija

nosies korekcija

riebalu nusiurbimas