CRYOSLIM® krioterapija

Šalčio terapija su CRYOSLIM®


Kriolipolizė – tai neskausmingas, neinvazinis gydymo metodas, kurio metu oda veikiama šalčiu. Riebalinio audinio ląstelės yra  jautresnės šalčiui, nei kitos kūno ląstelės. Esant tinkamai temperatūrai, jos žūsta, nesukeldamos žalos gretimiems audiniams. Tokiu būdu probleminėse zonose mažinama kūno apimtis, gerinama mikrocirkuliacija ir metaboliniai procesai, didinamas odos pralaidumas, gerinamas veikliųjų medžiagų prasiskverbimas.

Šalčio terapija skirta įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, norintiems:
– sumažinti nepageidaujamą riebalų kiekį
– gydyti celiulitą

Procedūra atliekama pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų zonose.

Kaip atliekama procedūra?

Ant norimos koreguoti kūno vietos uždedamas specialus „Kriodas“,  sukeliamas vakuumas ir per keletą minučių sumažinama  temperatūra, kuria veikiamas kūnas iki 1 valandos. Tai vieno seanso trukmė. Atliekant CRYOSLIM® terapiją yra nusitaikoma tik į konkrečias sritis, todėl nesukeliamas joks nepageidaujamas poveikis gretimoms zonoms. CRYOSLIM® krioterapija nesukelia diskomforto – procedūros metu nenaudojamos adatos, neatliekami pjūviai, tad nesukeliamas skausmas, o po procedūros iškart galima užsiimti savo kasdiene, įprasta veikla.

Rezultatas


Lieknesnis kūnas, sveikesnė ir pastebimai stangresnė oda. Vienos sesijos metu vidutiniškai pašalinama apie 30 – 40% riebalinio audinio.

Kiek reikia procedūrų?
Priklausomai nuo pageidaujamų rezultatų rekomenduojamas kursas 2-4 seansai pasirinktai kūno zonai.

Kriolipolizės su CRYOSLIM® kainos:
199 – 549 Eur

Registracija telefonu +370 670 17111 arba el.paštu vilnius@clinicus.lt