Clinicus Klaipėda

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos
klinika

Plastikos chirurgas
dr. Rokas Bagdonas

Gyd. dermatovenerologė
Agnė Bagdonė

ANG ligų gydytoja
Ingrida Anužytė

Grožio terapeutė
Reda Montvilienė

Gydytojas ortopedas traumatologas
Ignas Riauba

Gydomojo pedikiūro specialistė
Aldona Danylienė

Registruotis konsultacijai

Plastikos chirurgo dr. Roko Bagdono Facebook
paskyra

Gyd. dermatovenerologės Agnės Bagdonės Facebook paskyra

Klientų atsiliepimai

 • Jau nuo jaunystes turejau didele problema t.y uzkrite akiu vokai , visada pavydedavau merginom kurios galejo dazytis ir dazai nesubegdavo i rauksles. Dabar jau greit galesiu dziaugtis ir as. Po opercijos praejo jau trys savaites bet rezultatus matau ir as ir visi aplinkiniai. Jauciuosi labai laiminga . Nuosirdziausia padeka Rokui Bagdonui uz atlikta operacija , dekoju uz nuosirduma ir jusu sypsena kuri nubraukia visas baimes ir nerima. Atskiras dekui Agnei Bagdonei uz grozio procedura ir mielai seselei is Clinicus Klaipedoje. Linkiu Jum kantrybes ir neissenkamos energijos. Visiem rekomenduoju kreiptis i sia klinika ir zinau kad as dar ne karta grysiu pas jus. Su pagarba Violeta R. Dublinas

  Violeta
  Pacientė
 • Daugiau kaip 20 metu svajonių ir abejonių apie krūtinės sumažinimą. Pagaliau nuspresta.
  Nuo pat pirmujų pokalbių ( ir tai elektroniniais laiškais) supratau, kad Dr. Roku Bagdonu galima pasitikėti besąlygiškai. Tai labai profesionalus, inteligentiškas ir tuo pačiu labai draugiškas žmogus.
  Mums, pacientams, yra labai svarbu, kad daktaras ne tik matytų mūsų fizines problemas, bet suprastų ir psichologines. Be abejonės, Dr R.Bagdonas ir yra vienas is tokiu specialistų.
  Mano operacijos rezultatai kur kas pranoko mano lukesčius. Ačiū Jums, daktare, už viską, ką dėl manęs padarėte (ir už tikrai geros kavos poudelį rytais…….).

  Alina S.
  pacientė
 • Norėčiau padėkoti dr. Rokui Bagdonui už nepriekaištingai man atliktą nosies galiuko operaciją. Po operacijos praėjo pusę metų, tad dabar galiu drąsiai įvertinti rezultatą, kuriuo esu be galo patenkinta. Situacija buvo gan sudėtinga, kadangi nosis buvo operuota ir prieš penkerius metus kito gydytojo, deja nesėkmingai ir teko viską taisyti. Todėl gydytoją, kuriam galėčiau patikėti antrą kartą atlikti išties sudėtingą operaciją rinkausi ypač atsakingai. Nuo pat pirmos konsultacijos buvau tikra, kad pasirinkau teisingai. Gydytojas šiltai bendraujantis ir supratingas, o tokio puikaus rezultato net nedrįsau tikėtis. Pagaliau turiu tokią nosį, apie kurią svajojau. Labai Jums dėkoju ir tikrai rekomenduoju visoms ir visiems, kurie lig šiol dar nesate tvirtai apsisprendę !

  Brigita
  pacientė
 • Gydytojau, siunčiu Jums savo nuoširdžią padėką už man atliktą operaciją, tikrą eksperto rankų meno kūrinį. Pilnai Jumis pasitikiu, išklausėte ir savo patarimais išsklaidėte visas mano baimes. Operacijos rezultatai visiškai atitinka mano lūkesčius. Nuoširdžiausi linkėjimai.

  Ramos Sylvie
  pacientė
 • Laba diena, norėjau pasidžiaugti rezultatais. Prieš porą savaičių dariausi botulino injekcijas ir šiandien esu labai patenkinta- kakta lygi, o apie akis žąsų kojelių nė vienos, pūslelių po akimis nėra, tik smulkios raukšlelės dėl gyvumo. Šiaip atrodau sau estetiškai – graži ir jaunesnė dešimčia metų tai tikrai. Labai Jums dėkoju.

  Inga
  pacientė
 • Aš norėčiau padekoti Rokui Bagdonui už labai profesionaliai atlikta savo darbą. Ačiū, nuo visos mūsų šeimos! Mūsų dukrai 10 metu. Jei buvo atlikta ausyčių korekcija šį pavasarį. Mes labai patenkinti rezultatais. Gerdai labai patiko chirurgas. Labai švelnus, atsargus. Mes rekomenduotume jai jūs ieškote plastikos chirurgijos paslaugų. Taip pat dėkojame visai komandai – seselei ir anasteziologei. Jūs visi nuostabūs!

  Lina
  pacientė
 • Prieš keletą metų turėjau kompleksą, dėl mažos krūtinės ir labai norėjosi, kad man būtų atlikta krutinės didinimo operacija. Atstovauju prestižinei modelių agentūrai New York’e, todėl man svarbu tobulos kūno linijos. Būdama užsienyje internetu susiradau Doc. Dr. Roko Bagdono kontaktinius duomenis ir parašiau jam laišką elektroniniu paštu. Doc.dr.Rokas Bagdonas atsakė maloniai ir išsamiai į visus mano klausimus ir susitarėme, dėl vizito. Grįžusi i Lietuvą nuvažiavau į ligoninę pas daktarą Roką Bagdoną. Jau vizito metu daktaras paliko kompetetingo profesionalo įspūdį. Jis išsamiai viską papasakojo apie operacijos eigą, parodė implantus. Susitarėme dėl operacijos datos. Prieš krūtų didinimo operaciją man nebuvo atlikta jokia kita operacija, todėl šiek tiek bijojau ir pergyvenau, bet viskas praėjo labai sklandžiai. Daktaras ir jo seselė elgėsi su manimi labai maloniai ir rūpestingai. Krūtinės operaciją gydytojas atliko puikiai, rezultatas pranoko visus mano lūkesčius! Krūtinė sugijo greitai ir be jokių komplikacijų.

  Labai geras daktaras, tikrai rekomenduoju!

  Deimantė
  pacientė

Straipsniai

28 BirEstetinė ir funkcinė nosies plastikos pusės


Jei plastinę chirurgiją anksčiau buvo priimta skirstyti į estetinę bei rekonstrukcinę, pirmąjai priskiriant tik išorinius su grožiu susijusius kūno pokyčius, o…

Plačiau

26 BirAktualiausi klausimai ir atsakymai apie plastinę chirurgiją


Žmonės skirtingi, gyvena skirtingus gyvenimus, todėl ir sensta nevienodai. Senėjimo procese turbūt svarbiausi iš tėvų paveldėti genai. Būtent jie lemia, kokią odą turime, kokia jos kraujotaka, elastingumas, storis. Tačiau nemažai priklauso ir nuo mūsų pačių: nesveikas maistas, žalingi įpročiai (ypač rūkymas), perdėtas mėgavimasis saule galų gale pažeidžia net ir sveiką odą.

Plačiau

22 BirInterviu su dr. Roku Bagdonu


Gimęs ir augęs Kaune, Žaliakalnyje, plastikos chirurgas Rokas Bagdonas sakosi žinojęs, jog bus daktaru, jau trečioje klasėje. „Kai buvau trečioje klasėje,…

Plačiau

21 BirVeido patempimas be randų


„Daktare, ar po operacijos liks randų?“ – šį klausimą užduoda beveik kiekvienas į konsultaciją atėjęs pacientas. Tai iš tiesų ypač svarbus klausimas pacientui ir turbūt esminis variklis visai medicinos industrijai, ieškant vis naujų ir mažiau invazinių procedūrų, juo labiau
– kalbant apie veido jauninimą. Verta pastebėti, kad dėl veido jauninimo procedūrų kreipiasi vis daugiau jaunų pacientų, kurie nori tobulinti tik tam tikras veido zonas, ir pilna veido patempimo operacija jiems nėra tinkamas sprendimas.

Plačiau