Lazeriu depiliuojant dvi ar daugiau zonų vienu metu – 20 proc. nuolaida!

Plaukelių šalinimas tik kartą metuose – tai įmanoma!

Po lazerinės depiliacijos procedūrų kurso

 

Pavasaris yra pats tinkamiausias laikas pradėti lazerines ilgalaikės depiliacijos procedūras!

Pasiruoškite paplūdimio sezonui dabar!

Depiliacijos lazeriu kurso metu sunaikinamas plauko svogūnėlis, todėl plaukų šalinimu Jums reikės rūpintis tik kartą per metus!

Sutaupykite pinigų ir laiko!


Puikus pasiūlymas Jums – depiliuojant dvi ar daugiau zonų vienu metu – 20 proc. nuolaida!*

*Pasiūlymas galioja iki balandžio 30 d.

Kodėl verta rinktis depiliaciją lazeriu?Plaukų šalinimas skustuvu, epiliatoriumi, vašku ar cukrumi reikalauja nemažai kantrybės, o kai kurios šios procedūros ir skausmingos. Plaukai greitai atauga, tad procedūras tenka kartoti vėl ir vėl. Tai kainuoja daug laiko ir pinigų.Atlikus ilgalaikės depiliacijos lazeriu kursą ilgai džiaugsitės lygia ir glotnia oda, o depiliaciją atliksite tik kartą metuose!Ilgalaikį komfortą užtikrina „Clinicus Klaipėda“ naudojamas naujos kartos diodinis lazeris „MeDioStar NeXT“, kuris  turi dvigubą šaldymo efektą – procedūros metu paciento (-ės) oda veiksmingai šaldoma, todėl lazerinė depiliacija yra mažiau skausminga nei ją atliekant kitais lazeriais.Koks lazeris naudojamas „Clinicus Klaipėda“?„Clinicus Klaipėda“ naudojamas naujausias ir efektyviausias plaukų šalinimo būdas inovatyviu vokiečių gamybos lazeriu „MeDioStar NeXT“.Vokietijos gamintojo „Asclepion“ diodinis lazeris „MeDioStar NeXT“ yra vienas pažangiausių pasaulyje grožio procedūroms naudojamų lazerių.Ilgalaikė depiliacija lazeriu yra saugi ir patikima procedūra, neturinti šalutinio poveikio.Kuo „MeDio Star NeXT“ lazeris pranašesnis už kitus lazerius?Tai yra diodinis – naujos kartos lazeris.Šio lazerio vienos bangos ilgis yra nuo 800 iki 950nm – tai reiškia, kad jis gali įsiskverbti itin giliai, todėl užtikrintai ir ilgam sunaikinamas plauko svogūnėlis.„Asclepion“ lazeris prisitaiko prie kiekvieno paciento odos tipo, o tai lemia efektyvesnį rezultatą.Lazerinės depiliacijos procedūros, atliekamos „Asclepion“ gamintojo lazeriu „MeDioStar NeXT“ yra mažiau skausmingos, nei jas atliekant kitais lazeriais.

Kaip atliekama depiliacija lazeriu?

Lazerio skleidžiama šviesa prasiskverbia iki plauko šaknies. Pasiekusi tamsios spalvos pigmentą melaniną, šviesa virsta karščiu. Kuo tamsesni ir storesni plaukai, tuo didesnis karštis. Karštis naikina ląsteles, atsakingas už plaukų augimą. Lazeriu veikiamoje vietoje po kelių procedūrų plaukų pastebimai sumažėja.

Nors procedūros metu plaukuotos odos plotas veikiamas aukštos temperatūros, oda dėl to nenukenčia. Ant jos nelieka jokių žymių.  Tai užtikrina „MeDioStar NeXT“ lazeryje įmontuotas galingas odos aušinimo elementas, kuris akimirksniu atšaldo odos plotą prieš pat šviesos impulsą. Šis efektas svarbus ir tuo, kad padeda nuraminti odą, sumažina skausmą.

Svarbu žinoti, kad kuo tamsesnis plaukas, tuo lengviau jį pašalinti. Turintiems šviesesnius plaukus prireiks daugiau procedūrų.

Kiek lazerinės depiliacijos procedūrų reikia atlikti?

Tam, kad plaukų šaknys būtų sunaikintos ilgam, paprastai prireikia 4-8 procedūrų kurso. Kiekviena pakartotinė procedūra atliekama su dviejų savaičių arba mėnesio pertrauka.

Kodėl reikia kartoti procedūras lazeriu?

Lazeris sunaikina plaukus anageninėje augimo stadijoje. Plaukai auga nevienodai, todėl procedūras tenka kartoti, kad būtų sunaikinti ir vėliau išaugę plaukai. Užbaigus visą procedūrų kursą, vėliau tik kartą per metus gali reikėti atvykti palaikomajai procedūrai.

Kokiose zonose galima šalinti plaukus lazeriu?

Lazeriu galima šalinti plaukus, augančius ant viršutinės lūpos, smakro, skruostų, tarp antakių, taip pat ir  jautriausiose kūno vietose – pažastyse, bikinio zonoje. Tai efektyviausias būdas atsikratyti plaukų dideliuose kūno plotuose – ant nugaros, krūtinės, šlaunų, blauzdų.

Ką reikia žinoti prieš atliekant ilgalaikę depiliaciją lazeriu?

Prieš atliekant plaukų šalinimą lazeriu negalima jų pešioti, rauti naudojant vašką, epiliatorių, cukrų ar kitaip. Mėnesį prieš procedūrą plaukus galima tik skusti. Į ilgalaikės depiliacijos lazeriu procedūrą reikia atvykti nusiskutus plaukus nuo norimos depiliuoti zonos.

Savaitę po procedūrų patariama neiti į pirtį, nevartoti alkoholio. Po procedūrų būtina 6 savaites tepti depiliuotas vietas apsauginiu kremu su ne mažesniu kaip 25 apsaugos nuo saulės faktoriumi (SPF 25).

Kam nerekomenduojamos lazerinės depiliacijos procedūros?

Lazerinės depiliacijos procedūros nerekomenduojamos neščioms ir maitinančioms moterims, vaikams, šviesai jautriems žmonėms, po atlikto intensyvaus celiulito gydymo, kai yra plaukuotas apgamas, kai sergama pūsleline, kai sergama onkologine liga, jei oda linkusi randėti.

 

Procedūras atlieka gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė

A. Bagdonė „Clinicus Klaipėda“ konsultuoja ir šiuolaikiniais metodais gydo įvairaus amžiaus pacientus, atlieka lazerinės dermatologijos procedūras.

Registracija procedūrai:

+37066514000

klaipeda@clinicus.lt

 

 

 

 

 

 


Veido depiliacija moterims (MeDioStar NeXT)

Zona tarp antakių30 €
Zona skruostų srityje60 €
Zona viršutinės lūpos srityje40 €
Zona smakro srityje50 €

Kūno depiliacija moterims (MeDioStar NeXT)

Zona pažastų srityje60-90 €
Zona krūtinės srityje85 €
Zona pilvo srityje85 €
Zona bikini srityje (higieninis/braziliškas)100/130 €
Zona abiejų šlaunų srityje140 €
Zona abiejų blauzdų srityje140 €
Zona abiejų dilbių srityje100 €
Zona abiejų žastų srityje100 €
Zona abiejų plaštakų viršutinio paviršiaus srityje60 €
Zona nugaros srityje100 €
Zona sėdmenų srityje100 €

Kūno depiliacija vyrams (MeDioStar NeXT)

Zona pečių srityje120 €
Zona krūtinės srityje120 €
Zona pilvo srityje100 €
Zona sprando srityje80 €
Zona nugaros srityje120 €
Zona pažastų srityje100 €

Veido depiliacija vyrams (MeDioStar NeXT)

Zona tarp antakių30 €
Zona skruostų srityje60 €
Zona viršutinės lūpos srityje40 €
Zona barzdos srityje60 €
Zona barzdos ir kaklo srityje120 €