Отзывы

Nina - pacientė

Kalba CLINICUS pacientė Nina Astrakova apie plastinę operaciją prieš 80 m. jubiliejų

читать больше

Andra - pacientė

Clinicus Klaipėda pacientė Andra Bierontienė apie tai, kodėl ryžosi plastinei operacijai ir kaip jautėsi fiziškai ir emociškai po jos.

читать больше

Lina - pacientė

Clinicus Klaipėda pacientė Lina Gylienė apie tai, kodėl ryžosi plastinei operacijai ir kaip jautėsi fiziškai ir emociškai po jos.

читать больше

Skaistė - pacientė

Clinicus Klaipėda pacientė Skaistė Vitkė apie tai, kodėl ryžosi plastinei operacijai ir kaip jautėsi fiziškai ir emociškai po jos.

читать больше

Zita Satkauskaitė, trenerė

Mūsų visuomenėje, kurioje tarp grožio ir jaunystės dedamas lygybės ženklas, moterys pripažįsta jaučiančios spaudimą ilgiau išlikti jaunomis, o nerimas ne retai aplankomas ir trisdešimties... O ar galima neatsižvelgiant į metus, nežiūrint kiek gyvenimo kelio nueita jaustis moterimi, kuri su metais gražesnė? Dėl to labai svarbu suprasti ir įvertinti tai, kad kiekviena moteris yra graži visuose gyvenimo tarpsniuose...Mielosios, tik nuo mūsu priklauso kokius pokyčius mes norime matyti šiandien...Man...

читать больше

Aleksandra, 32 metų - Pacientė

Nuo 15 metų turiu sveikatos problemų, dėl kurių mano oda nepakankamai elastinga. Po kiekvieno iš dviejų nėštumų pilvo oda nebesusitraukė ir nukaro. Iš krūtinės, galima sakyti, nieko neliko. Buvusios figūros susigrąžinti niekaip negalėjau, todėl jaučiausi negerai, kompleksavau dėl savo pasikeitusios išvaizdos.Operacijai nesiryžau ilgai, kol draugės mane įtikino, kad tai rimtos problemos ir reikia jas pagaliau išspręsti. Man buvo pašalintas odos perteklius nuo pilvo, krūtinė padidinta implanta...

читать больше

Viktorija - Pacientė

Labai šaunus gydytojas – profesionalus, malonus, žmogiškas, supratingas, kruopštus, myli savo darbą. Mano atveju – neprivalėjo, bet geranoriškai padėjo esant problemoms po užsienyje atliktos operacijos. Gailiuosi, kad anksčiau neatradau šio gydytojo- operuočiausi tik pas jį. Tai ir darysiu, jei kada gyvenime dar prireiks. Nuoširdžiai dėkinga gydytojui D. Daunoravičiui!

читать больше

Danguolė - Pacientė

Nuostabus  specialistas daug žodžiu nereikia, už jį kalba Jo atlikti darbai.Jūs tikrai turite nuostabias rankas. Iki šiol neatsidžiaugiu savo sprendimu, kad pasirinkau Jus!!!Ačiū.

читать больше

Ingrida - pacientė

Daktaras Daunoravičius – nuostabus gydytojas! Ne tik absoliutus profesionalas, bet ir labai malonus žmogus. Tik geriausios rekomendacijos! Ačiū!!!

читать больше

Jolita - Pacientė

Sveiki,  daktare,Sugijau! Viskas gražu ir tikrai esu laimingesnė nei prieš tai :)Ačiū už viską.

читать больше

Indrė - Pacientė

Patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai apie šį nuostabų gydytoją . Esu po krūtų didinimo operacijos ir jaučiuosi puikiai , personalas bei priežūra aukščiausio lygio . Rekomenduoju tikrai ! :) Aciū Jums dr. Rokas Bagdonas.

читать больше

Inga - Pacientė

Super daktaras! Zinantis ir ismanantis puikiai savo darba!

читать больше

Sandra - Pacientė

Pats didžiausias ačiū Rokui Bagdonui už puikiai atlikta operaciją! Sėkmės jums ir jūsų šauniam kolektyvui toliau kurti grožį.

читать больше

Jurgita - Pacientė

Nuostabus Daktaras. Siltas, bendraujantis, svarbiausia ismanantis savo darba. Esu Dr. Rokui Bagdonui labai dekinga. Aciu Aciu Aciu !!!!

читать больше

Aleksandra - Pacientė

Ačiū daktarui R.Bagdonui už gerai atliktą darbą. Esu labai patenkinta, labai rūpinasi savo klientais. Ačiū jums labai.

читать больше

Jolita - Pacientė

Šiltas, paprastas ir malonus žmogus ir – kas svarbiausia – savo darbą išmanantis chirurgas. Negalėčiau būti labiau patenkinta operacijos rezultatu!

читать больше

Oksana - Pacientė

Tokio nuoširdaus ir savo darbą išmanančio plastikos chirurgo daktoro Roko Bagdono nebuvau dar sutikusi kiek ieškojau ir teko pabendrauti su daugiau jų jis vienintelis suprato mano norus ir reikalavimus. Žmogiškai, nuoširdžiai ir maloniai viska išaiškina, parodo. Prieš ir po operacija rūpinosi ir domėjosi sveikata.... jis vertas ne 5 o visų 10 žvaigždučių!!! Dar kartelį didelis ir nuoširdus AČIŪ, kad mano svajonę pavertėte realybę rekomenduoju 100%

читать больше

Greta - Pacientė

Tai ne tik puikus savo srities žinovas, bet ir labai draugiškas, bei malonus žmogus. Konsultacijos metu suteikė daug informacijos, padėjo išsirinkti, bet įkyriai nepiršo savo nuomones. Prieš operacija draugiškai bendravo el. paštu – o jo kolege Anastasija atsakydavo į rūpimus klausimus. Operacija pavyko sklandžiai. Po operacinis laikotarpis praėjo gana lengvai. Didelis Ačiū tiek D.Daunoravičiui, tiek visai komandai!

читать больше

Justina - pacientė

Galėčiau paminėti labai daug nuostabių šio gydytojo savybių, bet paminėsiu kas labiausiai patiko ir paliko didžiausią įspūdį tai šio gydytojo nuoširdumas, profesionalumas ir rūpestingumas.Didelis ačiū Jums.

читать больше

Asta - Pacientė

Noriu padėkoti ir palikti atsiliepimą Gyd. Rokui Bagdonui apie puikiai atliktą operaciją. Noriu padėkoti už šiltą priėmimą, atidų išklausymą. Pradžioje viskas baugino, bet vos įžengus į gydytojo kabinetą, visas nerimas dingo, ir abejonės buvo išsklaidytos. Sužavėjo nuoširdus bendravimas – kalbiesi, tariesi kaip su draugu. O kai nebeliko neatsakytų klausimų, ateina pasitikėjimas profesionalu. Esu labai dėkinga, už padrąsinimą prieš operaciją, už palaikymą po jos. Ir žinoma – už galutinį rezultat...

читать больше

Inesa - Pacientė

Norėčiau padėkoti Clinicus už atliktą operaciją. Kolektyvas tiesiog super. Ačiū daktarui Dainiui Daunoravičiui už padarytą ir rūpestingumą po jos. Labai esu patenkinta, visiem rekomenduoju šią grožio kliniką. Išėjau su didžiausia šypsena :) DIDŽIAUSIAS AČIŪ!!!

читать больше

Sandrutė - Pacientė

Rekomenduoju Clinicus! Drąsiai sakau, kad Dainius Daunoravičius yra geriausias savo srities specialistas. Malonus, atsakingas, su humoro jausmu ir rūpestingas.

читать больше

Sandra - Pacientė

Norėčiau padėkoti Daktarui Dainiui Daunoravičiui už įgyvendintą svajonę. Gegužės 25d. atliko krūtinės didinimo operaciją implantais. Nemoku apsakyti žodžiais kokia esu laiminga ir dėkinga Jums už profesionalumą, šiltą ir malonų bendravimą bei rūpestingumą. Atėjusi į konsultaciją supratau, kad likimas teisingai nukreipė būtent pas Jus. Norėčiau taip pat padėkoti visai komandai kuri be galo rūpinosi operacijos metu ir po jos. Ačiū Anastasijai už labai malonų ir nuoširdų bendravimą. Kas nedrįstat ž...

читать больше

Ieva - Pacientė

Didelis AČIŪ gyd. Dainiui Daunoravičiui uz profesionalumą, atvira bei šiltą bendravimą, kruopštumą. Nuostabus, labai malonus ir draugiškas gydytojas! Džiaugiuosi, kad pasirinkau jį. Nors operacijas dariausi nesenai, bet esu be galo patenkinta rezultatu, kuris dar negalutinis, bet su kiekviena diena viskas tik gražėja!!!!Tik geriausi žodžiai….Rekomenduoju visiems :)

читать больше

Erika - Pacientė

Noriu padėkoti gyd. Rokui Bagdonui už  puikiai atliktą atlėpusių ausų operaciją. Ačiū kad padėjote išsklaidyti dukters baimes operacijos metu ir už  jūsų profesionaliai atliktą darbą. Jokių komplikacijų, ausytės atrodo natūraliai, dukra labai laiminga.

читать больше

Sniežana - Pacientė

Labai noriu padėkoti gydytojui Dainiui Daunoravičiui už profesionalumą, atsakingumą, dėmesingumą bei operatyvią pagalbą mano sūnui. Tikrai rekomenduoju, reikalui esant, pasinaudoti šio gydytojo paslaugomis.Nuoširdžiai,

читать больше

Aleksandra - Pacientė

Daktare, esu be galo dėkinga Jums! Dėkoju Jums už rūpestį, nuoširdumą bei Jūsų profesionalumą. Su Jumis buvo saugu ir ramu. Dėkoju visai daktarų komandai bei Clinicus kolektyvui už rūpestingumą bei globojimą. Aš džiaugiuosi, kad likimas nukreipė būtent pas Jus, nes nebeturiu komplekso, kuris kankino mane visą mano gyvenimą. Dabar esu laisva, pasitikinti savimi bei laiminga :) Sėkmės Jums!

читать больше

Barbara - Pacientė

Bijau girti, nes dar kreipsiuosi ne karta, kad nesusigadintu :) Daktaras nuostabiausias, jei turėjote galimybe palyginti su taip vadinamais topiniais kosminėmis kainomis, žinosite apie ką kalbu. Daug atsiliepimu esu girdėjusi, daug paneliu vėliau kreipėsi, nuomones tos pačios. Nedvejokit, pasitikėkit, svarbu įsiklausykit į rekomendacijas ir neatsisakykit savo svajonių, jo rankose viskas įmanoma.

читать больше

Odeta - Pacientė

Ačiū Jums už šia dieną, su nekantrumu lauksiu galutinio rezultato ;) Rūpestingesnio gydytojo Vilniui tikrai manau nėra. Rekomenduoju, rekomenduoju.

читать больше

Eva - Pacientė

Savo darbo specialistas, vienareikšmiškai!! Dar kartą dėkoju Jums už puikius rezultatus, profesionalumą bei rūpestį. Rekomenduoju.

читать больше

Alina - Pacientė

Nei minutės nesigailėjau, kad pasirinkau šį gydytoja! Malonus, atsakingas, su humoro jausmu. Į visus klausimus (gal net ir kvailus) kantriai atsakė. O rezultatu negaliu atsidžiaugti. Dėkoju Jums ir visiems apsisprendusiems pasikeisti rekomenduoju!!!

читать больше

Violeta - Pacientė

Jau nuo jaunystes turejau didele problema t.y uzkrite akiu vokai , visada pavydedavau merginom kurios galejo dazytis ir dazai nesubegdavo i rauksles. Dabar jau greit galesiu dziaugtis ir as. Po opercijos praejo jau trys savaites bet rezultatus matau ir as ir visi aplinkiniai. Jauciuosi labai laiminga . Nuosirdziausia padeka Rokui Bagdonui uz atlikta operacija, dekoju uz nuosirduma ir jusu sypsena kuri nubraukia visas baimes ir nerima. Atskiras dekui Agnei Bagdonei uz grozio procedura ir mielai s...

читать больше

Alina S. - pacientė

Daugiau kaip 20 metu svajonių ir abejonių apie krūtinės sumažinimą. Pagaliau nuspresta. Nuo pat pirmujų pokalbių ( ir tai elektroniniais laiškais) supratau, kad Dr. Roku Bagdonu galima pasitikėti besąlygiškai. Tai labai profesionalus, inteligentiškas ir tuo pačiu labai draugiškas žmogus. Mums, pacientams, yra labai svarbu, kad daktaras ne tik matytų mūsų fizines problemas, bet suprastų ir psichologines. Be abejonės, Dr R.Bagdonas ir yra vienas is tokiu specialistų. Mano operacijos rezultatai ...

читать больше

Brigita - pacientė

Norėčiau padėkoti dr. Rokui Bagdonui už nepriekaištingai man atliktą nosies galiuko operaciją. Po operacijos praėjo pusę metų, tad dabar galiu drąsiai įvertinti rezultatą, kuriuo esu be galo patenkinta. Situacija buvo gan sudėtinga, kadangi nosis buvo operuota ir prieš penkerius metus kito gydytojo, deja nesėkmingai ir teko viską taisyti. Todėl gydytoją, kuriam galėčiau patikėti antrą kartą atlikti išties sudėtingą operaciją rinkausi ypač atsakingai. Nuo pat pirmos konsultacijos buvau tikra, kad...

читать больше

Sandra - pacientė

Esu be galo patenkinta Dr. D.Daunoravičiaus bendravimu, darbu, priežiūra, o ypač rezultatu. Didinausi krutinę implantais. Visom rekomenduoju, kurios nori pasididinti krutinę, bet nesiryžta. Jaučiuosi be galo laiminga ir be abejo moteriškesne. Kompleksai išgaravo, tapau labiau pasitikinti savimi. Viskas tiesiog super. Didelis AČIŪ. Ačiū Anastasijai už nuoširdų ir konkretų bendravimą.

читать больше

Aleksandra - pacientė

Daktare, esu begalo dėkinga Jums! Dėkoju Jums už rūpestį, nuoširdumą bei Jūsų profesionalumą. Su Jumis buvo saugu ir ramu. Dėkoju visai daktarų komandai bei Clinicus kolektyvui už rūpestingumą bei globojimą. Aš džiaugiuosi, kad likimas nukreipė būtent pas Jus, nes nebeturiu komplekso, kuris kankino mane visą mano gyvenimą. Dabar esu laisva, pasitikinti savimi bei laiminga. Sėkmės Jums!

читать больше

Lina - pacientė

Didelis ačiū visai komandai už ypatingą profesionalumą. Nuo pat pirmo susitikimo Dr. Dainius neleido suabejoti kompetencija, profesionalumu, rūpesčiu, išklausymu, estetikos suvokimu, rekomendacijomis. Mane ypatingai gerai nuteikė visuomet sklindanti ramybė ir argumentuoti atsakymai į visus klausimus, bent kažkuom suabejojus, paskiriamos papildomos konsultacijos ir neskaičiuojamos darbo valandos. Gydytojas tikrai ypatingas, rūpi ne tik ko nori pacientas, bet visuomet drąsiai pasakys savo nuomonę ...

читать больше

Toma - pacientė

Sveiki, jei nuoširdžiai, buvau nustebinta! Jūsų profesionalumas, žmogiškumas, estetikos supratimas, aptarnavimas ir viskas viskas nuo pirmos konsultacijos iki pat postoperacinio laikotarpio viršyjo mano lūkesčius su kaupu. Ačiū visam kolektyvui ir ypatingai Dr. Dainiui. Nesustokit ir visada likite galva aukščiau už kitus! Ačiū, kad esate. Gražių artėjančių švenčių ir produktyvių naujųjų metų.

читать больше

Deimantė - pacientė

Noriu dar kartą padėkoti už viską ką teko patirti ir iki, ir per, ir po operacijos. Atėjau su baime – išėjau laiminga. Linkėjimai komandai operacinėje, sakė atsiminsiu jas kaip skriaudžiančias, bet tikrai ne, anesteziologui, nes narkozė ir humoro jausmas buvo liux ir žinoma didžiausias ačiū Jums, buvo lengva ir malonu bendrauti, jaučiau didelį pasitikėjimą. Nors ir esu iš tų, kuri verkia plėšiant pleistrą, bet viską prisimenu tik su šypsena. Visi aplinkui buvo puikūs, atmosfera puiki tiek Jūsų k...

читать больше

Inga - Pacientė

Labai fainas gydytojas.

читать больше

Olivija - Pacientė

Pas geriausias daktaras Vilniuj 

читать больше

Inesa - Pacientė

Super klinika išėjau su didžiausia šypsena. Ačiū!!!

читать больше

Loreta - Pacientė

Nuostabus gydytojas, labai rekomenduoju!!! Tikrai nenusivilsite, turi auksines rankas!!

читать больше

Inga - Pacientė

Ačiū ,Jums!!! Esate labai rūpestingas, nuoširdus, profesionalus gydytojas. Be galo džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus. Ateityje, jei prireiks, kreipsiuosi tik pas Jus. Sėkmės darbuose.

читать больше

Laura J. - pacientė

Esu gydytojo Daunoravičiaus klientė, prieš 4 mėnesius pasiryžusi pakoreguoti kūną, ir visus keturis mėnesius, nepaisant laikinų skausmų (ko tik nepadarysi dėl grožio), negalinti atsidžiaugti ne tik puikiu rezultatu, bet ir ta emocija, kuri lydi kas rytą ir kas vakarą iki šiol. Tikriausiai „to paties likimo“ moterys susitikdamos vienoj aplinkoj suranda bendrą kalbą, dalinasi savo įspūdžiais ir patirtimi po įvairių gydytojų atliktų operacijų. Drąsiai galiu teigti, kad nesivadovaudama jokiom perdėt...

читать больше

Aurėlija - pacientė

Puikiai atliko krūtų didinimą. Dėkoju šiam gydytojui už sugrąžintą pasitikėjimą savimi, už atidumą, kruopštumą, įsiklausymą į pageidavimus. Super, tikrai puikus plastikos chirurgas.

читать больше

Dalia - pacientė

Preciziškas, profesionalus, atidus ir rūpestingas! Turi puikų estetikos suvokimą, suprantamai paaiškina ir padeda pasirinkti. Dėkinga už nuostabią krūtinę!

читать больше

Inga - pacientė

Be galo rūpestingas, malonus. Juo galima pasitikėti ir bendrauti ne kaip su gydytoju o kaip su draugu. Visą laiką šypsosi. Daugiau tokių gydytojų kaip Dainius!

читать больше

Vaiva Lizinskaitė - pacientė

Puikus savo srities specialistas, esu labai patenkinta jūsų darbu, nuoširdus ir didelis ačiū.

читать больше

Ramos Sylvie - pacientė

Gydytojau, siunčiu Jums savo nuoširdžią padėką už man atliktą operaciją, tikrą eksperto rankų meno kūrinį. Pilnai Jumis pasitikiu, išklausėte ir savo patarimais išsklaidėte visas mano baimes. Operacijos rezultatai visiškai atitinka mano lūkesčius. Nuoširdžiausi linkėjimai.

читать больше

Inga - pacientė

Laba diena, norėjau pasidžiaugti rezultatais. Prieš porą savaičių dariausi botulino injekcijas ir šiandien esu labai patenkinta- kakta lygi, o apie akis žąsų kojelių nė vienos, pūslelių po akimis nėra, tik smulkios raukšlelės dėl gyvumo. Šiaip atrodau sau estetiškai – graži ir jaunesnė dešimčia metų tai tikrai. Labai Jums dėkoju.

читать больше

Emilija - pacientė

Taktiskas, saziningas, profesionalus, puikiai bendraujantis su pacientais.

читать больше

Lina - pacientė

Aš norėčiau padekoti Rokui Bagdonui už labai profesionaliai atlikta savo darbą. Ačiū, nuo visos mūsų šeimos! Mūsų dukrai 10 metu. Jei buvo atlikta ausyčių korekcija šį pavasarį. Mes labai patenkinti rezultatais. Gerdai labai patiko chirurgas. Labai švelnus, atsargus. Mes rekomenduotume jai jūs ieškote plastikos chirurgijos paslaugų. Taip pat dėkojame visai komandai – seselei ir anasteziologei. Jūs visi nuostabūs!

читать больше

Jolanta - pacientė

Be galo geras, malonus, rūpestingas ir profesionalus gydytojas. Ačiū Jam!

читать больше

Deimantė - pacientė

Prieš keletą metų turėjau kompleksą, dėl mažos krūtinės ir labai norėjosi, kad man būtų atlikta krutinės didinimo operacija. Atstovauju prestižinei modelių agentūrai New York’e, todėl man svarbu tobulos kūno linijos. Būdama užsienyje internetu susiradau Doc. Dr. Roko Bagdono kontaktinius duomenis ir parašiau jam laišką elektroniniu paštu. Doc.dr.Rokas Bagdonas atsakė maloniai ir išsamiai į visus mano klausimus ir susitarėme, dėl vizito. Grįžusi i Lietuvą nuvažiavau į ligoninę pas daktarą Roką Ba...

читать больше

Rimvydas - pacientas

Yra gydytojų, kurie turi įgimtą gydymo talentą. Šių gydytojų pacientai greitai sveiksta, po operacijos jaučiasi puikiai, jų nekankina komplikacijos. Daktaras Rokas yra būtent toks gydytojas. Mane žavi ne tik jo įgimta inteligencija, nuoširdumas, šiltas bendravimas, bet ir gebėjimas greitai atrasti problemą ir ją pašalinti pačiu tinkamiausiu pacientui būdu. Be to Rokas yra itin taktiškas, diskretiškas. Jo rankoms neabejodamas galėčiau patikėti pačius artimiausius savo žmones.

читать больше

Alina - pacientė

Pirmasis nėštumas su dvyniais mano oda ištampė iki begalybės ir jau joks sportas negalėjo padėti. Vienintelis išsigelbėjimas buvo plastine chirurgija. Po daugelio pasiskaitymų internetinėse svetainėse aš supratau, kad ne kiekvienas plastikos chirurgas gali tau dovani gražų kūną ir, kad yra daug moterų/vyrų nepatenkintų galutiniais rezultatais. Vasario 15 d., 2012 metais, aš pagaliau pasiryžau pilnos pilvo plastikos, krūtų pakėlimo ir didinimo operacijai. Operacija buvo sudėtinga, todėl truko net...

читать больше

Mindaugas - pacientas

Pas plastikos chirurgą R.Bagdoną kreipiausi dėl vaikinams nelabai įprastos problemos: man buvo labai padidėjusios krūtys, o tai sukeldavo labai daug kompleksų. Ši problema buvo išsprendžiama gan nesunkai, tiesiog reikėjo operacijos. Prieš operaciją tikrai abejojau: kokie bus rezultatai, ar nesimatys randų ir panašiai, bet dabar, kai jau pamačiau pilną vaizdą po operacijos, drąsiai galiu sakyti, kad rezultatas labai geras! Žinoma, kaip ir po kiekvienos operacijos, buvo nedidelis skausmas, bet ska...

читать больше

Daiva - pacientė

Nuostabus, sąžiningas gydytojas. Savo srities profesionalas, kuriuo galima pasitikėti. Tikrai rekomenduoju.

читать больше

Nordica - patient

The surgery was performed by D. Daunoravicius M.D. It was flawless, no pain, no bleeding and no bruises after. My ears are fully healed now – I’m extremely happy with result. Thanks for a brilliant job! Best wishes!

читать больше

Lina - pacientė

Tik geri įspūdžiai – taktiškas, mandagus, dėmesingas. Toks turėtų būti kiekvienas gydytojas. Linkiu Jums didžiausios sėkmės profesinėje srityje!

читать больше

Sandra - pacientė

Atidus, puikiai išmanantis savo darbą, mandagus bei korektiškas gydytojas.

читать больше

Helen - patient

I would like to thank Dr. D. Dainoravicius for the corrective operation of my belly button, that he did recently. That brought me back my self-confidence and joy of life. Also, I’d like to thank his assistant, she was kind, caring and polite. And big thanks for all the staff. They are all doing a great job.

читать больше

Laura - pacientė

Labai dėmesingas ir geras gydytojas, atliko krutu didinimo operaciją, esu labai patenkinta tiek operacijos metu dėmesingumu, tiek rezultatu.

читать больше