fbpx

Plastikos chirurgą rinkosi socialiniuose tinkluose

Krūtų didinimas ir pakėlimas: laiminga pacientė džiaugiasi pasirinkusi plastikos chirurgą dr. Dainių Daunoravičių.
„Moterys socialinėse grupėse rašė nemažai teigiamų atsiliepimų apie daktarą Dainių Daunoravičių. Ėmiau juo labiau domėtis, bendravau su gydytojo pacientėmis. Pamačiusi realias atliktų krūtų operacijų nuotraukas, buvau sužavėta rezultatais“.

„Turėjau du kandidatus. Konsultacija pas pirmąjį plastikos chirurgą Kaune truko 15 minučių: mane greitai išmatavo, papasakojo apie operaciją ir paklausė, ar registruoti.

Tada nuvažiavau į Vilnių pas Dainių Daunoravičių. Ilgai bendravome, man patiko dėmesingas požiūris, todėl neliko jokių abejonių – renkuosi jį“,- prisimena Vaida Mickienė.

Ieškojo informacijos internete

Norvegijoje gyvenanti ir dirbanti 28-erių metų moteris šiandien vadina save laiminga paciente. Dviejų vaikų mama, supratusi, kad motinystė paliko sportu ir dietomis nepataisomus pėdsakus, ėmė domėtis krūtų operacijomis.

Iš Švėkšnos kilusi Vaida atvirauja, kad prie kompiuterio praleido nemažai laiko, ieškodama rekomendacijų ir atsiliepimų internete: „Aktyviai dalyvavau įvairiose diskusijose apie plastines operacijas Lietuvoje, prisijungiau prie kelių teminių grupių socialiniuose tinkluose.

Moterys rašė nemažai teigiamų atsiliepimų apie daktarą Dainių Daunoravičių. Ėmiau juo labiau domėtis, bendravau su gydytojo pacientėmis. Pamačiusi realias atliktų krūtų operacijų nuotraukas, buvau sužavėta rezultatais“.

Palaikė sutuoktinis ir artimieji

Vaidos teigimu, pirmuosius nemalonius pokyčius savyje ji pastebėjusi prieš 3,5 m., kai susilaukė pirmagimės dukrytės: „Krūtinė gerokai padidėjo ir pasmuko. Žinojau, kad reikės kažką daryti, bet neskubėjau – su vyru planavome artimiausiu metu susilaukti antrojo vaikelio. Kai prieš dvejus metus gimė sūnus, krūtys ne tik dar labiau suglebo, bet ir tapo „tuščiomis“.

"Clinicus" plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius rekomendavo pacientei 355 ml tūrio "Motiva" impantus ir moteris nepasigailėjo.
Plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius pasiūlė 355 ml tūrio „Motiva“ implantus, nes po dviejų nėštumų krūtinę reikėjo sutvarkyti iš esmės, atsižvelgiant į pacientės anatomiją ir lūkesčius.

Didelį diskomfortą ir nepasitenkinimą savimi jaučianti mama tarėsi su sutuoktiniu – Vaida sako, kad apie jos norą pasitelkti plastinę chirurgiją ir susigrąžinti sau dailias kūno formas, žinojo ne tik ją palaikantis vyras, bet ir kiti artimieji: „Nebuvo nei vieno, kuris mano sprendimui būtų nepritaręs“.

Kaip didžiausią iškilusį klausimą prieš krūtų operaciją moteris įvardina implantų dydžio pasirinkimą.

„Gydytojas Dainius Daunoravičius pasiūlė 355 ml tūrio implantus. Pirmoji mano reakcija – per dideli. Tačiau daktaras sakė, kad po dviejų nėštumų krūtinę reikia sutvarkyti iš esmės, atsižvelgiant į mano anatomiją ir lūkesčius. Jeigu noriu turėti didelę ir gražią krūtinę, pakėlimo metu teks pašalinti dalį odos, todėl krūtys natūraliai atrodys mažesnės.

Bijojau atrodyti vulgariai, bet klausiau Daunoravičiaus rekomendacijų. Esu laiminga, kad pasitikėjau ir pasirinkau siūlomo dydžio „Motiva“ implantus“.

Krūtinės pakėlimo ir didinimo operaciją “Clinicus” plastikos chirurgas dr. D. Daunoravičius atliko 2017 m. rudenį. Šiandien moteris juokiasi prisimindama vos kelias valandas po operacijos juntamą skausmą.

Dviejų vaikų mama neslepia, kad vėliau jautė tik tempimą krūtinės srityje, bet tai – laikinas diskomfortas: „Džiaugiuosi, kad ryžausi pokyčiams. Praėjo dešimt mėnesių po operacijos – esu laiminga ir patenkinta. Mielos moterys, jeigu dvejojate, ar jums to reikia, tiesiog pasakykite sau: aš myliu save!”

Krūtų didinimo implantais kaina – nuo 2500 €. Krūtų pakėlimas: 1800–2400 €. Krūtų didinimas implantais ir pakėlimas: 3000–3700 €. Nuotraukų galeriją galite peržiūrėti čia.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius