fbpx

Pavasario akcija: krūtų implantai „Motiva“ – 10% nuolaida!

Puiki naujiena moterims, besiruošiančioms pavasariui – plastinės ir estetinės chirurgijos centre „Clinicus“ šiuo metu taikoma 10% nuolaida „Motiva“ krūtų implantams !

Krūtų implantai „Motiva“ – sukurti specialiai fiziškai aktyvioms moterims. Nūdien krūtų implantus gamina daug įvairių firmų. Prancūzų kompanija „Motiva“, kurianti krūtų implantus jau 30 metų, žengė naują žingsnį naujausių technologijų ir saugumo linkme ir pristatė naujos kartos implantus – naujieną saugių inovacijų rinkoje.
Plastikos chirurgas Rokas Bagdonas rekomenduoja naujuosius implantus visoms, kurios nori didesnės krūtinės.

Šie implantai turi unikalų patentuotą paviršių „SilkSurface®“, sukurtą be įprastai naudojamų tokių medžiagų kaip druska arba cukrus, kurie greitai adaptuojasi moters organizme. Be to, toks nano paviršius yra atsparesnis bei spartina natūralų sąveikavimą tarp implanto ir audinių.
Patentuotas implanto paviršius su „NanoSurface TechnologyTM“ nelimpa prie aplinkinių audinių, todėl leidžia implantui lengvai prisitaikyti prie natūralių judesių, pašalina nusidėvėjimo galimybę, kai iš įprastų implantų, kurie talpinami fiziškai aktyvioms moterims, išsiskiria paviršinės medžiagos ir mažėja jų apimtis.

Lygios formos, apvalūs krūtų implantai „Motiva“ sukurti moterims, kurios nori turėti natūraliai atrodančias didesnes krūtis ir neatsisakyti aktyvaus gyvenimo būdo. Šie implantai sukurti naudojant technologinę sistemą „Monoblock“, kai implanto užpildui garantuotas formos stabilumas, pasirūpinta specialiu barjeru prieš bet kokį užpildo pratekėjimą.
Implantai užpildyti progresyvios formulės geliu „Progressive Gel“, kuris užtikrina idealų užpildymą ir balansą, būtinas mechanines savybes ir minkštumą, ne deformuojasi esant spaudimui. Su „Motiva“ implantais ties krūtimis nesusidaro odos raukšlės, garantuojamas aukščiausio lygio estetinis rezultatas.

Maža to, krūtų implantai komplektuojami kartu su elektroniniais numeriais – identifikaciniais radijo dažnio bangomis valdomais „mikro čipais“ („Radiofrequency indentification – RFID“). Tokiu būdu gamintojai, plastikos chirurgai ir pačios pacientės turi galimybę naudotis saugia duomenų baze internete ir sekti visą implantavimo istoriją.

Krūtų implantai „Motiva“ gaminami kelių variantų, kuriuos pacientės su plastikos chirurgo pagalba gali pasirinkti atsižvelgiant į tai, koks yra pageidaujamas rezultatas ir individualios kūno ypatybės- „Matrix SilkSurface“, „Matrix VelvetSurface“.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 620 11711 ir el. p. info@clinicus.lt.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius