Kompiuterinis modeliavimas

Kompiuterinis modeliavimas

Planuojantiesiems atlikti nosies korekciją (rinoplastiką) CLINICUS plastinės chirurgijos gydytojai siūlo išbandyti kompiuterinį modeliavimą. Specialia grafinio modeliavimo programa iš anksto pamatysite, kaip pasikeis Jūsų išvaizda po operacijos.

Kompiuterinis modeliavimas prasideda nuo paciento fotografavimo iš skirtingų taškų ir nuotraukų apdorojimo kompiuterine programa. Trimatis nosies formos vaizdas ir proporcijų pokyčiai demonstruoja, kaip atrodys pooperacinis rezultatas, todėl plastinės chirurgijos gydytojas ir pacientas kartu turi galimybę jį modeliuoti. Plastinės nosies operacijos metu koreguojama nosies forma, mažinama kuprelė, siaurinamas arba pakeliamas nosies galiukas. Estetinės problemos gali būti sprendžiamos kartu su fiziologinėmis, kylančiomis dėl įvairių kvėpavimo funkcijų sutrikimų.

Įvairios traumos, nelaimingi atsitikimai, įgimta kreiva nosies pertvara, nosies kriauklių hipertrofija sukelia knarkimą, lėtinę slogą, neigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, gali sukelti net virškinimo sutrikimus. Dėl šios priežasties rinoplastinė operacija dažnai atliekama kartu su LOR specialistu.

Kompiuterinio modeliavimo paslaugas teikia ir nosies plastines operacijas CLINICUS KLAIPĖDA atlieka dr. R. Bagdonas, CLINICUS VILNIUS – dr. D. Daunoravičius.