PRP (“Platelet Rich Plasma”) – odos jauninimas trombocitais praturtinta plazma yra saugi regeneruojančios terapijos rūšis, nesukelianti alergijos ar infekcijų rizikos.

Žmogaus kraują sudaro plazma, raudonieji, baltieji kraujo kūneliai ir trombocitai. Trombocitai užtikrina kraujo krešėjimą,  juose yra daug biologiškai aktyvių medžiagų – įvairių fermentų, augimo faktorių, skatinančių žaizdų gijimą, odos ir kaulų regeneraciją, naujų kraujagyslių formavimąsi.

Audinių biostimuliacija trombocitais praturtinta plazma turi stiprų poveikį audinių regeneracijai ir gijimui. Pasiekiamas panašus  į veido patempimą (liftingas) efektas be pjūvių ir operacijų, išlyginamos raukšlės, nyksta spuogų randai, oda ima tarsi švytėti.  Šis būdas tinka ir plaukų slinkimui gydyti.

PRP procedūros rekomenduojamos vyrams ir moterims, norintiems atgaivinti odos ląsteles, besigydantiems odos randelius ir žaizdeles, likusias po aknės, besirūpinantiems savo odos sveikata ir grožiu, turintiems išretėjusius plaukus.

Trombocitai užtikrina kraujo krešėjimą, juose yra daugybė biologiškai aktyvių medžiagų – įvairių fermentų, augimo faktorių, skatinančių žaizdų gijimą, odos ir kaulų regeneraciją, naujų kraujagyslių formavimąsi.

PRP injekcija – tai natūrali terapija, skirta ne tik odos jauninimui, bet ir plaukų slinkimui gydyti. Tai itin saugus ir efektyvus metodas įvairioms odos problemoms spręsti. Atliekant PRP terapiją pasiekiamas panašus rezultatas, kaip ir veido patempimas (liftingas).

Gautas PRP koncentratas yra įšvirkščiamas arba įmasažuojamas į pageidaujamą odos sritį. Trombocitų išskiriami augimo faktoriai suaktyvina natūralias odos kamienines ląsteles, stimuliuoja odos ląsteles ir skatina kolageno bei elastino gamybą.

Paciento pasitenkinimas PRP nauda priklauso nuo procedūrą atliekančio gydytojo kvalifikacijos ir priemonių, naudojamų trombocitais praturtintai plazmai išgauti.

Mūsų klinikoje dirba ilgametę patirtį turintys medikai, naudojamos Šveicarijos kompanijos „Regen Lab“ sukurtos sertifikuotos ir saugios sistemos. Šio gamintojo produkcijos nauda pagrįsta moksliniais tyrimais, todėl veiksmingumas ir kokybė nekelia abejonių, kaip kiti pigesni analogai.

Teisingai ir saugiai injekciniu pistoletu be skausmo ir neigiamų padarinių sušvirkšti į odą trombocitais praturtintą plazmą – tai tik sėkmingo rezultato dalis. Svarbiausias faktorius audinių biostimuliacijai – reikiamos trombocitų koncentracijos kraujo plazmoje išgryninimas (ne mažiau vieno milijono trombocitų viename mikrolitre, t. y. 4-5 kartus didesnis trombocitų kiekis nei įprasta).

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda