Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu

Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu

Pigmentiniai pakitimai, atsiradę ant veido arba kūno dėl per didelės melanino gamybos, vadinami pigmentinėmis dėmėmis.

Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu CLINICUS KLAIPĖDA atliekamas gydytojos dermatovenerologės A. Bagdonės. Pigmentinės dėmės šalinamos Vokietijoje pagamintu pažangiu lazeriu „Quadro Star Pro Yellow“. Kompanijos „Asclepion Laser Technologies“ (Vokietija) pagamintas lazeris šalina įvairaus dydžio ir formos pigmentines dėmes. Po procedūrų oda atrodo estetiškai patraukliau – tampa skaistesnė ir atrodo lygesnė. Efektyviai pigmentines dėmes šalinantis lazeris „MeDioStar NeXT PRO“ sunaikina odos trūkumus ir melanino perteklių be jokios chirurginės intervencijos.

Įprastai pigmentinėms dėmėms pašalinti reikia 1–2 procedūrų, o kai odos dariniai yra ryškūs ir atsiradę seniai – 3–5 procedūrų. Po procedūros lazeriu dėmės iš pradžių patamsėja, po kelių dienų per savaitę išblykšta. Koks bus pasiektas galutinis rezultatas, priklauso nuo įvairių priežasčių: pigmentinių dėmių kilmės (genetika, hormonai, saulės poveikis, ligos) ir odos priežiūros po procedūrų.

Gydytoja dermatovenerologė sako, kad pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu yra efektyvesnis, kai prieš tai atliekamos cheminio pilingo organinėmis rūgštimis procedūros.