Kapiliarų šalinimas lazeriu

Kapiliarų šalinimas lazeriu
Kapiliarų ir išryškėjusio veido raudonio lazeriu šalinimo kaina

80-150 €

Įvairių kraujagyslinių darinių šalinimas lazeriu30-50 €.

Raudona nosis, smulkių kraujagyslių išvagoti žandai – psichologinio ir estetinio diskomforto priežastys, kurias patiria ir vyrai, ir moterys. Remiantis specialistų ir pačių pacientų atsiliepimais, kapiliarų šalinimas lazeriu – modernus, saugus ir efektyvus gydymo būdas.

CLINICUS KLAIPĖDA gydytoja dermatovenerologė A. Bagdonė pasakoja, kaip gydyti kapiliarus ant veido atliekant procedūras Vokietijos gamintojo „Asclepion Laser Technologies“ lazeriu. Vienas pažangiausių šio gamintojo lazerių „Quadro Star Pro Yellow“ padeda atsikratyti veido rožinės (teleangiektazijos), hemangiomų, vadinamųjų „vorinių“ apgamų. Šiuo lazeriu galima kapiliarus naikinti ir nepageidaujamo raudonumo išvengti ne tik veido zonoje, bet ir kojų paviršiuje.

Kraujagyslių šalinimas lazeriu – nesudėtinga procedūra paviršiniam kraujagyslių pažeidimui gydyti. Procedūros metu lazerio antgaliu (jeigu koreguojamas odos plotas – didesnis, naudojami du antgaliai) kruopščiai vedžiojama po odą. Išsiplėtusių veido kapiliarų šalinimas trunka iki 10 minučių, kai gydoma visa veido oda – apie 30 min. Jei išsiplėtusių kapiliarų ant veido yra gausu, gydymui gali prireikti 2–3 procedūrų.

Registracija procedūroms CLINICUS KLAIPĖDA + 370 665 14000 arba klaipeda@clinicus.lt.