Riebalų nusiurbimas nuo šlaunų

Riebalų nusiurbimas nuo šlaunų

Riebalų nusiurbimas nuo šlaunų pašalina poodinių riebalų perteklių, kai oda nepraradusi savo elastingumo. Kai šlaunų zonoje oda suglebusi, riebalų nusiurbimas derinamas su šlaunų pakėlimo technika. Tokiu būdu operacijos metu gali būti pašalinti ir riebalai, ir odos perteklius. Po procedūros šlaunys tampa proporcingesnės, o jų oda – lygesnė.

Riebalų nusiurbimas nuo šlaunų atliekamas naudojant modernius riebalų siurbimo aparatus „Lipomatic“ ir specialias – bekontaktes su oru – sistemas. Kai nusiurbti riebalai naudojami persodinimui, tai leidžia išlaikyti iki 90 proc. riebaluose esančių kamieninių ląstelių gyvybingumą.

CLINICUS plastinės chirurgijos gydytojai riebalų siurbimo procedūras atlieka inovatyviais riebalų siurbimo aparatais „Lipomatic“ su įdiegta infragarsinio vibravimo funkcija. Nedidėjant bendram kūno svoriui ir ir bendram kūno riebalinio audinio kiekiui, nusiurbtos riebalinės ląstelės nuo vidinės ar išorinės šlaunų pusės nebeatauga.

Riebalų nusiurbimo nuo šlaunų kainą gydytojas įvardins konsultacijos metu, apžiūrėjęs problemines vietas ir pasiūlęs tinkamiausią variantą pageidaujamam rezultatui pasiekti.