Pilvo riebalų nusiurbimas

Pilvo riebalų nusiurbimas
Pilvo riebalų nusiurbimo kaina -

nuo 400 Eur.

Pilvo riebalų nusiurbimas (liposakcija) – vienas iš dailesnio kūno kontūro formavimo būdų. Liposakcija nėra tinkamas aktyvaus gyvenimo būdo bei sveikos mitybos pakaitalas ir nestangrina perteklinės odos.

Riebalų nusiurbimas gali būti derinamas su pilvo plastine operacija po nėštumo deformuotai pilvo sienai sugrąžinti į pirminę padėtį, sumažinti susidariusį atstumą tarp pilvo tiesiųjų raumenų.

Pilvo plastinė operacija ir riebalų nusiurbimas atliekami vienos operacijos metu, kai fiziniais pratimais moteris negali susigrąžinti buvusios pilvo formos, atsikratyti suglebusios odos, susidariusios prijuostės tipo deformacijos ir riebalų sankaupų šonuose.

Pilvo riebalų nusiurbimo operacija trunka apie 1–1,5 val. Riebalai išsiurbiami per nedideles, kelių milimetrų dydžio įpjovas. Riebalų nusiurbimo nuo pilvo operacija gali būti derinama ir su riebalų persodinimu.

Ne tik plastinės chirurgijos gydytojų teigimu, bet ir remiantis pacientų atsiliepimais pilvo riebalų nusiurbimas užtikrina ilgalaikius rezultatus. Liposakcijos technika, naudojama pilvo, juosmens riebalų nusiurbimui, užtikrina ilgalaikius rezultatus. Pašalinus riebalų perteklių, pagerėja kūno kontūras ir kūno proporcijos. Nežymūs randai pjūvių vietose ilgainiui sunyksta, o galutinė pilvo kontūro forma išryškėja po 1–2 mėnesių, kai dingsta tinimas ir skysčių sankaupa.

„Pilvo riebalų nusiurbimo kaina priklauso nuo individualios problemos sprendimo ir prasideda nuo 400 Eur.